TOP 10 nejstahovanějších Android aplikací 46. týdne

1

Seznam deseti nejstahovanějších aplikací z Android Maketu v týdnu od 8.11. do  14.11.2010.  Mezi nestahovanějšími aplikacemi stále kraluje hra Angry Birds, mezi novinkami v TOP 10 se objevují velmi dobře zpracované herní počiny Pocket Legend a Fruit Slice .

1. Angry Birds

Rozhněvaná ptáčata se snaží zničit domeček prasat. Tato velmi úspěšná hra byla stažena během prvního dne více než milionkrát a patří ji první příčka. [více..]
Cena: Zdarma
.

2. AppBrain App Market

Push aplikace AppBrain propojuje portál AppBrain přímo s Android telefonem. Stačí mít nainstalovanou aplikaci v telefonu, na webu si vybrat aplikace, o které máte zájem. Vytvořit tak seznam a už se jen připojit s telefonem na wifi či 3G aplikace sama dokončí instalaci aplikací ve Vašem telefonu bez nutnosti propojovat telefon s PC kabelem.
Cena: Zdarma
.

3. Pocket Legends BETA

Hra pocket Pocket Legends přináší „World of Warcraft na smart telefony“. Jedna z nejlepších MMORPG je nyní dostupná také pro Android, prozatím sice v Beta verzi, ale i tak můžeme hru plnohodnotně vyzkoušet.
Cena: Zdarma

.

4. Opera Mobile web Browser

Plnohodnotný Internetový prohlížeč Opera nyní uvolněn ve verzi 10.1 Beta pro Android. Nabízí ještě rychlejší možnost surfování, vylepšené uživatelské rozhraní, synchronizaci oblíbených záložek se stolním prohlížečem, nyní také s podporou pro Tablety.
Cena: Zdarma

.

5. Advanced SD Card Manager

Jednoduchá aplikace pro přehlednou správu aplikací. Rozhraní ukazuje aplikace nainstalované v telefonu a na SD kartě. Dále umožňuje aplikace kopírovat z telefonu na SD kartu a zpět. Nedílnou součástí je možnost aplikace odinstalovat.
Cena: zdarma
.

6. Barcode Scanner

Aplikace čtečky čárkových a QR kódů pro  Android. [více..]
Cena: zdarma

.

7. Talking Tom Cat

Mluvící kočka, která opakuje vše, co slyší svým hlasem. Můžete si s ní také hrát, drbat ji či ji dát napít mléko. [více..]
Cena: zdarma
.

8. Fruit Slice

Jednoduchá a velmi povedená hra pro dotykový displej, Vaším úkolem je rozpůlit ovoce tahem prstu po displeji, aniž byste zasáhli doutnající bombu.
Cena: zdarma
.

9. PowerAMP Music Player (Trial)

Nová aplikace pro přehrávání hudby nabízí možnost přehrát formáty: mp3/mp4/m4a/flac/ogg/wav/tta/ wma/ape/wv. PowerAMP má grafický equalizer s přednastavenými volbami, nabízí také možnost nastavení basů a výšek. Aplikace je určena pro Android 2.1+
Cena: zdarma

.

1O. YouTube Remote

Youtube remote je aplikace z dílny Googlu, která nabízí možnost ovládat vzdáleně přehrávaní videa z YouTube, která se spouštějí na monitoru či TV, přímo z  Android telefonu bez nutnosti propojení s PC či TV. [více..]
Cena: zdarma

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here