Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 35. týden

3

Uplynulý týden byl, co se týče nových her a aplikací, v celku plodný. Po prázdninovém lenošení, kdy se nejvíce stahovaly hry, se karta obrátila a na Google play se začalo objevovat a stahovat velké množství zajímavých aplikací. Zajímá vás, co nového si můžete do svých miláčků stáhnout? Pak jste zde správně… vítejte u pokračování Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play, ohlédneme se za 35. týdnem.

SkyDrive

Není to tak dlouho co Microsoft představil své cloudové úložiště. Minulý týden byla oficiálně představena oficiální aplikace SkyDrive. Není proto divu, že ze všech novinek minulého týdne je právě tato aplikace jasná Top. Aplikace je v designu Metro stylu Windows 8, ovládání je intuitivní a příjemné. Aplikace je v podstatě stejná, jako oficiální aplikace doposud nejrozšířenějšího cloudového úložiště Dropbox.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Flash Player Media Download

Z názvu aplikace je patrné, že se jedná o nástroj na stahování flashových médií různých formátů (swf, flv, atd.) přímo do vašeho zařízení. Vývojář upozorňuje na fakt, že přes tuto aplikaci nestáhnete videa pod autorskými právy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bubble Bubble Blast 2

Bubble Bubble Blast 2 je jednou z mnoha variant her na principu legendárního tetrisu, ve kterých se snažíte doplňovat řady barevných bublinek tak, aby díky kombinaci 3 a více stejně barevných bublinek vedle sebe postupně mizely.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

WiFinspect [Root]

Bezplatná bezpečnostní aplikace bez zobrazovaných reklam určená pro zařízení s provedeným rootem. Díky této aplikaci budete moci spravovat vaše internetové připojení, kontrolovat tok dat, povolovat či zakazovat jednotlivým aplikacím přístup k internetu a mnohé další.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Magisto – Magical Video Editor

Už vás omrzela všechna ta fotomrvítka, která jsou k dispozici na trhu? Že byste chtěli raději upravovat video? K tomuto vám může posloužit Magisto – Magical Video Editor. Jednoduchá aplikace, která vám umožní sestříhat si své pořízené video, přidat nějaký ten efekt či hudbu na pozadí. Nakonec můžete vaše dílo sdílet s přáteli.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Galaxy Note 2 Live Wallpaper

Podobně jako po uvedení Samsungu Galaxy SIII na trh se i po uvedení Samsungu Galaxy Note 2 dostal na Google play live wallpaper z tohoto telefonu. Stejně jako u Galaxy, i u nového Note si jej během pár dní oblíbilo velké množství uživatelů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Messenger Play!

Další z řady instatntních kecálků MSN se konečně dočkal své oficiální aplikace pro Android. Vývojáři pojali aplikaci zajímavě, kromě vlastní sítě ji naučili komunikovat kromě sítě MSN a Yahoo! také se sociální sítí Facebook, která momentálně zažívá boom po celém světě. Kromě kecálka disponuje aplikace také možností připojení k Hotmailu či Skydrive.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Arcane Empires

Máte budovatelského ducha? Sníte o vlastním impériu, které byste od píky vytvořili a pak jemu vládli pevnou rukou? Nebo máte jenom rádi budovatelské strategie? Ať tak či tak, stáhněte si Arcane Empires. Hru, ve které budete čelit výzvě vybudování vlastního impéria a zdolání zlého knížete Dessna, který vás bude ohrožovat. Spojte se online s ostatními hráči, vyjednávejte diplomatické vztahy a uzavírejte aliance.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cloud Runner

Cloud Runner je novou adaptací jump’n’run her. Staňte se malým chlapcem, který se po nehodě probudí v nebi. Pokud chce získat zpět svůj život, má jedinou možnost – běžet jako o závod, posbírat všechny drahokamy a perly pro vílu, která jej může zpět oživit. Ve hře na vás čekají 3 různé světy, 27 úrovní a 18 typů nepřátel.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

W&D GO Locker Getjar Theme

Po kratší odmlce se mezi Top 10 aplikacemi objevilo opět téma pro Go launcher. Jedná se o premium verzi, ale pokud používáte Getjar, po instalaci si můžete z Getjaru za zlaté mince „zakoupit“ bezplatně licenci.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Nic ve zlém, ale princip tetrisu byl přeci jen o něčem trochu jiném než o barevných bublinách  pospojovaných do skupiny tří a více… 🙂

    •  Jojo, tento argument beru. Jen mě nenapadlo, jak vyjádřit to, že je cílem hry nastřílet vedle sebe barevné kuličky tak, aby vytvořili tři a více bublin vedle sebe, čímž zmizí z herní plochy 🙂 Takovýto popis mi přijde kostrbatý, pokud máte lepší vysvětlení principu hry, rád jej pozměním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here