Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 28. týden

0

Léto je v plném proudu, počasí si z nás trochu střílí – zimu střídají vedra a vedra zase střídá zima. Kdo nemusí pracovat, nepracuje. Kdo musí pracovat, pracuje, ale raději by se někde válel v koutě. Možná právě proto se v minulém, tj. 28. týdnu na Google play nejčastěji z novinek stahovaly právě hry. Ostatně, pojďme se společně podívat, co se minulý týden na Google play nejvíce stahovalo. Vítejte v pravidelné rubrice Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play.

Amazing Alex Free

Od tvůrců Angry Birds přišla nová puzzle gamesa pyšnící se reálnými fyzikálními prvky. Ocitnete se v kůži malého nezbedy Alexe, který dokáže pustit uzdu své fantazii a všechny hračky v domě dokáže zkombinovat do úžasného dobrodružství. Pohltí vás tato hra více než Angry Birds?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Marble Saga

Máte rádi Zumu a hry na ní založené? Pokud jste odpověděli ano, pak vás potěší Marble Saga. Vaším úkolem bude eliminovat všechny barevné kuličky předtím, než vám vyprší stanovený čas.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Gran Turismo

Původní Gran Turismo je závodním simulátorem, který se před léty objevil na konzolích Sony Playstation. Nejeden automobilový fanda si hru pořídil a strávil u ní spousty propařených dnů i nocí. Na Android bohužel pod stejným názvem stejný simulátor nevyšel. Gran Turismo představuje jednoduchou závodní hru, ve které ovládáte sportovní vůz a snažíte se kličkováním mezi pruhy zanechat soupeře za sebou v oblaku prachu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Solid Explorer Beta2

Solid Explorer je správce souborů nabízející dva nezávislé panely, které správě dat přinášejí nový rozměr. Autor sám uvádí, že jeho správce je ten nejvíce atraktivní, úhledný a intuitivní ze současné nabídky. Aplikace se stále vyvíjí, a proto v případě zjištěných nestabilit autor ocení upozornění na ně.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Paperland Live Wallpaper

Živá tapeta s motivem papírového světa, potěší obzvláště děti a ty, kteří mají papírové hrátky rádi. Na tapetě si můžete nastavit denní dobu či zvolit automatické vycházení a zacházení slunce dle reálného času.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tom Loves Angela

Mluvící kocour Tom (Talking Tom) oslovil na Google play již několik set tisíc uživatelů a stal se velmi populární. S postupem času přicházel s různými modifikacemi a úpravami, ale vždy dokázal nejednoho uživatele telefonu rozesmát. Nyní Tom přichází s chatem se svojí láskou kočkou Angelou, která živě a inteligentně reaguje na psané zprávy. Cítíte se občas sami a máte pocit, že vás nikdo nemá rád? Pak si aplikaci určitě musíte stáhnout, podobně jako statisíce dalších v minulém týdnu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

IQ Test

Potrapte trošku svůj mozek a protáhněte si mozkové závity v tomto jedinečném IQ testu. V průběhu budete doplňovat obrazce, vybírat správné obrázky,  atd. Test je vytvořen tak, aby eliminoval jazykové, kulturní historické a další elementy. Je tedy vhodný pro kohokoliv bez hranic. V testu budete mít 40 minut na vyřešení/zodpovězení 39 otázek. Jak velký je koeficient vaší inteligence?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Duck Hunt

Pamatujete si dobu starých konzolí, které se prodávaly na vietnamských tržnicích a do kterých se ládovaly většinou žluté či šedé kazetky s hrami? Jedno ze základních her byl i Duck Hunt – jednoduchá klasika, ve které vám váš věrný ohař nahání kachny a vy je střílíte. Kolik kachen zvládnete postřílet?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GO Keyboard GO Voice Plugin

Pokud používáte GO klávesnici, můžete vyzkoušet nový plugin určený právě pro tuto klávesnici. Co umí? Kromě rychlého nahrávání a odesílání audio nahrávek zvládne také změnit váš hlas a nahrávku udělat více zábavnější. Malé upozornění: plugin funguje pouze s GO klávesnicí od verze 1.6.3 nebo vyšší.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FBTouch for Facebook

Pokud chcete zažít novou úroveň sociální sítě Facebook, vyzkoušejte FBTouch – láká na svoji aplikaci vývojářské studio SocialForce. Kromě běžných vlastností autoři přislibují i speciální vlastnosti a to zcela zdarma. Jedná se o pokračování aplikací FbTouch, FbTouch X, FbTouch XT a FbTouch HD. Mezi vlastnosti FBTouch patří např. podpora Android 4.0 ICS Holo Theme, podpora notifikací, spoštění facebook chatu či go chatu, scrollování stránky pomocí tlačítek ovládání hlasitosti, fulscreen, automatické zapínání youtube aplikace při přehrávání youtube videí skrze odkazy, otevírání odkazů ve webovém prohlížeči, ukládání obrázků a další.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here