Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 26. týden

0

V minulém týdnu se vystřídaly chladné dny s parnými, dočkali jsme se i několika bouřek a svěžích dešťů. Jak se však projevil minulý týden na poli Google play v sekci „nejpopulárnější novinky“…? Vítejte v již tradičním středečním seriálu Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play. Pojďme se společně podívat, co se minulý týden nejvíce uchytilo a které novinky uživatelé nejvíce stahovali.

Jewels Legend

Moc pěkně vyvedená variace na Jewel hry, které jsme zde už recenzovali. Pokud by někdo tento typ hen neznal, jedná se o logickou hru, ve které musíte dosadit do řady 3 a více stejných kamenů, čímž kameny odstraníte a získáte body. V Jewels Legend  místo 2 směrů můžete diamanty „likvidovat“ ve 3 směrech. Propracovaná grafika a hudba jsou v tomto typu her už samozřejmostí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Galaxy S3 Dandelion LWP

Wallpaper inspirovaný novým Samsung Galaxy SIII v provedení odrostlé pampelišky s létajícími semínky. Nutno dodat, že velice hezky graficky zpracovaný. Pokud se vám témata ve stylu SGSIII líbí, vyzkoušejte. Během prvních dnů si aplikaci stáhlo několik set tisíc uživatelů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sonic CD Lite

Kdo by neznal modrého ježatého ježka Soníka? Dříve populární pohádka, ze které se vyklubalo nespočet variací jump&run her, obzvláště populární na SEGA konzolích. Nyní přichází na Android nový příběh a nové dobrodružství, ve kterém modrý ježek musí zpřekazit plány zlého doktora Eggmana. Bude nucen cestovat časem, aby zničil pekelný stroj. Hru si v prvních dnech stáhlo přes půl milionu hráčů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Analytics

Pokud používáte službu analýzy vašeho webu Google Analytics, pak vás jistě potěší zpráva, že byla oficiálně konečně uvolněná verze pro Android. Mějte u sebe vždy dostupné veškeré statistiky a analýzy, kdykoliv, kdekoliv.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pencil Sketch

Aplikace, pomocí které převede vaši fotografii do podoby, jakoby jste ji načrtli tužkou. Aplikace podporuje černobílé i barevné výsledné obrázky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MP3 Music Download Free

Posloucháte rádi hudbu? Stahujete rádi hudbu? Pak se vám určitě šikne aplikace MP3 Music Download Free, pomocí které můžete prohledávat internet a stahovat jednoduše hudbu ve formátu mp3.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Critical Strike Portable

Critical Strike – multiplatformní 3D akce ve stylu Counter-Strike 1.6 dorazila konečně i na Android. Rozdejte si to s kamarády v multiplayeru, nemusí ani vlastnit Android, stačí jim iOS zařízení či webový prohlížeč. Pokud nebudete mít zrovna dostupné připojení k internetu, můžete si zahrát proti botům. K dispozici je klasický, zombie či týmový deathmatch mod. Zruční hráči si mohou vytvářet své vlastní mapy a nahrávat je do hry.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rumble Free

Máte bohatou slovní zásobu angličtiny, němčiny, dánštiny, francouzštiny, švýcarštiny či portugalštiny? Tak zkuste Rumble Free – hru, ve které máte za úkol ve 2 minutách poskládat co nejvíce slov s vámi přidělených písmenek. V podstatě se dá říct, že hra je jakousi mutací světově populárního Scrabble.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Block Puzzle

Znáte Tetris? A znáte Tetris Puzzle? Že ne? Tak si stáhněte Block Puzzle – jakousi mutaci Tetrisu a puzzlí. Vaším úkolem bude v co nejkratším čase seskládat jednotlivé Tetris tvary tak, abyste zaplnili vyznačenou oblast. Čeká na vás 2000 levelů, které mají právě jedno řešení, na které musíte přijít. Hra vás zabaví na dlouhé hodiny, hodně štěstí a pevné nervy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GO TaskManager EX

Pokud používáte GoEx Launcher, možná uvítáte nový GO TaskManager EX, pomocí kterého můžete jednoduše zpravovat běžící aplikace v zařízení. Pomocí této aplikace budete moci jednoduše spravovat chtěné a nechtěné běžící aplikace a jejich vhodným zavíráním šetřit baterii.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here