Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 24. týden

2

I přes současné venkovní pařáky, které poslední dny zmítají republiku, vám přinášíme pravidelnou rubriku Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play. Jaký byl 24. týden roku 2012? Které novinky se nejvíce stahovaly? Nebudu vás dlouho napínat, pojďme se na to společně podívat.

Magic Piano

Ukažte, že ve vás dříme virtuóz i mimo běžné hudební nástroje. Vedle oblíbených kytarových nástrojů se na Android pomalu ale jistě dostávají i jiné nástroje. Není proto žádný div, že když přišel Magic Piano, během prvních dnů si jej stáhlo několik milionů uživatelů. Aplikace se stala ihned velmi populární, oblíbíte si ji i vy?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Diamond Blast

Modifikace velmi populární, jednoduché, zábavné a návykové hry zároveň. Vytvářejte kombinace stejných kamenů v řadě, aby zmizely. Nahrajte co nejvíce bodů, abyste postoupili do dalšího levelu. Hra zaznamenala během prvních dnů přes milion stažení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Golf 3D

Po grafické stránce hezky zpracovaný 3D golf na Android. Předveďte se na greenu jako Tiger Woods, na kolik úderů odehrajete všechny jamky?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

HD Player

Přehrávač podporující video formáty mp4, wmv, avi, mkv, dv, rm, mp, mpeg, flv, divx,swf, dat, h264, h263, h261, 3gp, 3gpp, asf, mov, m4v, ogv, vob, vstream, ts; audio formáty mp3, wma, ogg, mp2, flac, aac, ac3, amr, pcm, wav, au, aiff, 3g2, m4a, astream; titulky ve formátu srt, ass, ssa, sub,txt, utf, smi, rt,aqt, jss, js, utf8, utf-8.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cyrix GO Locker Theme

Pokud používáte GO Launcher, pak vás možná zaujme v minulém týdnu nejstahovanější novinka na tento launcher v podobě Cyrix Go Locker Theme. Vývojáři se drželi hesla „v jednoduchosti je krása“ a v celku se jim to povedlo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

VLC Direct Pro Free

Jednou z nejstahovanějších aplikací v minulém týdnu byla i Androidová adaptace oblíbeného přehrávače VLC Direct Pro Free. Jak již sám název napovídá, jedná se o free verzi s dostupnými pro prvky. Kromě obvyklých prvků aplikace umožňuje mimo jiné i streaming videa z Androdiu na počítač, vzdálené ovládání a další. Pokud rádi přehráváte média všeho druhu, doporučuji minimálně vyzkoušet.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Carnivores: Dinosaur Hunter HD

Her, ve kterých střílíte divokou zvěř či zombie je mnoho. Možná právě proto si vývojáři z Tatem Games řekli, že by bylo zajímavé střílet pro změnu dinosaury. A tak přišli s Carnivores: Dinosaur Hunter. Hra vám umožní se stát obávaným lovcem pravěkých zvířat. Ve hře je dostupných více herních módů a tak si každý najde své. Hra sama o sobě nepřekvapí nijak závratnou grafikou na dnešní poměry, zato by však měla běhat i na starších zařízeních.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

WinZip

Aplikaci WinZip, kterou můžete znát z PC, pokud pracujete se zabalenými archivy, není třeba obsáhle představovat. Není divu, že po jejím vydání se stala jednou z nejstahovanějších novinek v minulém týdnu. Mimo jiné se aplikace pyšní podporou prohlížení formátů:

  • Fotek a obrázků (.jpg, .jpeg, .png, .bmp, .gif)
  • Textových souborů (.rtf, .csv, .txt, .ini, .inf, .bat, .js, .log, .xml, .css, .java, .cs, .h, .m, .cpp, .c, .sql, .properties)
  • Web souborů (.htm, .html, .jsp, .asp)
  • Apk souborů(.apk)

WinZip také spolupracuje s aplikacemi třetích stran pro otevření:

  • Word dokumentů (.doc, .docx)
  • Excel sešitů (.xls, .xlsx)
  • PowerPoint prezentací (.ppt, .pptx)
  • PDF souborů (.pdf)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Plumber Reloaded

Po dlouhé době boduje v Top žebříčku i aplikace od slovenského vývojáře. Hra Plumber Reloaded láká na jednoduchý princip – spojit všechny barevné elementy bez toho, aby se spoje jakkoli přetínaly. Aby to nebylo tak jednoduché, jste limitováni časem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Knee Surgery

Zajímá vás, jak probíhá taková operace kolene? Chtěli byste si tento zákrok vyzkoušet? Máte dost velký žaludek na to, být doktorem. Anebo pouze studujete medicínu a chcete se něco „přiučit“ na zkoušky? Pak vyzkoušejte hru se zajímavou myšlenkou – Knee Surgery. Za pomocí návodu provedete pacientovi operaci kolene, vyzkoušíte si celý operační postup i nástroje. Zároveň se dozvíte, z jakého důvodu jsou jednotlivé kroky prováděny a jaký přinos operace pro pacienta má. Pouze pro silnější nátury 🙂


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. tí dinosauri sú kópia známej hry Carnivores zo starých PC 🙂 Výborne to vylepšili 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here