Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 23. týden

5

Denně je aktivováno 900.000 nových Android zařízení. Souběžně s prodanými telefony vznikají každý den nové a nové aplikace. Pojďme se společně jako každou jinou středu podívat, které novinky se 23. týden v Google play uchytily a jsou nejvíce stahované.

Adidas EURO 2012 LiveWallpaper

Žijete právě probíhajícím šampionátem EURO 2012? Pak vás zajisté potěší výborně zpracovaný LiveWallpaper, ve kterém si můžete nastavit na trávníku jednu z 16 možných vlajek zemí, které se na EURO letos kvalifikovaly. Kterému týmu fandíte?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

on{X}

Microsoft vydal na Android zajímavou utilitku s názvem on{X}, pomocí které si můžete „naprogramovat“ chování vašeho zařízení v určitých situacích. Můžete si tak nechat připomenout, že máte po cestě domů nakoupit, až vyrazíte z práce; můžete automatizovat odesílání sms zpráv, pokud vám někdo zašle určité klíčové slovo; nechte si automaticky spustit hudbu, když vyrazíte jobbovat… Aplikace  je zajímavá, při prvním spuštění však vyžaduje vaše facebook ID, bez kterého vás nepustí dál, což nemusí každému vyhovovat. Microsoft slibuje alternativní metodu přihlášení co nejdříve.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

TVdream

Pomocí aplikace TVdream můžete kdykoliv odkudkoliv sledovat prostřednictvím vašeho Android zařízení online streaming televizních kanálů z různých zemí. České programy zde nenajdete, avšak nabídka je v celku pestrá. Pro chod streamingových videí budete muset ještě doinstalovat plugin, na který vás aplikace odkáže.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

WhosHere

Sociální kecálek WhosHere vám umožní poznat lidi ve vašem okolí, kteří se také k této síti připojují. Můžete tak poznávat nové přátele, hledat lásky či si jen tak povídat. Kromě zpráv aplikace umožňuje odesílat a sdílet fotografie.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Highway Rider

Motocyklový simulátor, ve kterém řídíte silniční motorku uhánějící po dálnici. Sbírejte body za rychlost, ujetou vzdálenost a co nejtěsnější předjíždění aut. Hra vás překvapí svým grafickým zpracováním a na nějakou tu dobu zabaví.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Evernote Food

Evernote rozšířil svoji aplikaci o další nástavbu. Po pamatováku na obličeje a jména vašich přátel přichází pamatovák na jídla, pomocí kterého si můžete vytvořit databázi vámi navštívených restaurací, jídelen, hospod a dalších stravovacích zařízení. Jednoduše pořiďte snímek, doplňte informace a sdílejte s přáteli. S čím asi přijde Evernote příště?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Siege Hero

Jednoduchá hra s jednoduchou myšlenkou – staňte se obávaným dobyvatelem pevností. Hra disponuje výbornými fyzikálními zákony, které si nezazdají například s AngryBirds. K dispozici je dobývání 200 hradů, které vás zabaví na několik hodin.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Castle Master 3D

A teď pozor. Přichází Castle Master 3D, masivní řežba 300 vs 300 jednotek na jednom bitevním poli na Androidu. Hra má prvky RPG strategie, dobrou 3D grafiku, ovládání i zpracování. Vypiplejte si svého hrdinu, k dispozici budete mít 27 zbraní a 9 setů brnění. Probuďte v sobě stratega a porazte nepřítele, nebude to lehké…


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Euro 2012

Fanouškovská aplikace od fanoušku pro fanoušky… Pokud žijete probíhajícím Eurem, aplikaci  musíte mít. Přináší zprávy, výsledky, tabulky, tapety, vyzvánění a další informace z dění Eura. Získávejte v reálném čase nejnovější informace přímo do vašeho zařízení. Aplikaci oceníte zejména, pokud budete například v práci a nebudete moct sledovat televizní přenos.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

City Legends HD

Vytvořte si své vlastní město ve hře City Legends HD. Hra na principu klasických Tycoonovek nenechá chladného žádného zapáleného stratega a stavitele. Zároveň můžete sledovat, jak budují nové města vaši přátelé a můžete si navzájem vypomáhat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

    •  Zkuste hru odinstalovat a znovu nainstalovat. Pokud bude problem trvat pravdepodobne je hra spatne optimalizovana pro vas telefon. Pak nezbyva nez cekat na aktualizaci. Muzete taky napsat autorovi aplikace a popsat svuj problem + na jakem zarizeni se vysklytl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here