Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 19. týden

0

Týden je za námi, tak se pojďme společně podívat, které aplikace a hry byly těmi top nejstahovanějšími free novinkami v Google play za období od 7.-13. 5. 2012. Pokud jste sami v uplynulém týdnu narazili na zajímavou aplikaci, která není zmíněna, podělte se s námi v komentářích pod článkem.

Basketball Shoot

Basketball Shoot je jednoduchým, avšak po fyzikální stránce realistickým simulátorem hodu basketbalovým míčem na koš. Při hře si můžete zvolit z 8 herních pozadí, jinak více nastavit nelze. Hrou si zkrátíte dlouhé chvíle, je však otázkou, zda se hra pro vás nestane po pár hodech monotónní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Logo Quiz

Orientujete se ve značkách? Když procházíte městem nebo si prohlížíte katalog, dokážete přiřadit brand k logu, které vidíte? Pak by vás mohla zabavit aplikace Logo Quiz. V této mini hře přiřazujete k jednotlivým logům správné značky. Za správně zodpovězené loga získáváte body, za špatné přiřazení body ztrácíte. Kolik se vám podaří nahrát?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ninja Chicken Ooga Booga

Akční hopsačka s akční ninja slepicí. Pokud máte rádi 2D hry s hezkou grafikou a jednoduchým ovládáním, pak je toto pro vás správná volba. Po cestě levelem budete sbírat rozličné předměty a budete se vyhýbat překážkám a nepřátelským hafanům. Hra nabízí 24 levelů, které vás na nějakou tu dobu určitě zabaví.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ShoeBox

Máte doma staré fotografie z dovolené, ze svatby, z oslavy nebo odněkud odjinud? Chcete je prostřednictvím vašeho telefonu/tabletu „naskenovat“ a sdílet s přáteli na sociální síti? Pak vyzkoušejte aplikaci ShoeBox. Aplikace umí pouze skenovat, ořezávat a sdílet fotografie, žádné složité úpravy či editaci fotek od ní nečekejte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dragon Hunter

Staňte se správným drakobijcem po vzoru prince Bajaji. Budete bránit váš hrad před útoky dotěrných draků. Šípy střílíte tažením prstu po displeji, za každého skoleného draka získáváte peníze. Za získané peníze si poté můžete koupit kvalitnější vybavení a kouzla.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Music & Video

Aplikace pro vyhledávání, poslouchání, hodnocení a stahování videoklipů a hudby.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Photo Studio

Další z řady fotomrvítek pro Android. Pomocí aplikace můžete upravovat pořízené fotografie aplikováním nejrůznějších filtrů. Prozatím je možné fotky ukládat v malém a středním rozlišení. Velká a originální velikost je slibována s dalším vývojem aplikace. Úprava fotek na promo obrázcích aplikace vypadá velmi hezky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4shared Music Download

Download manažer pro stahování hudby (bohužel pouze hudby) z úložiště 4shared.com. V aplikaci si můžete tvořit playlisty, modifikovat štítky jednotlivých písniček, synchronizovat texty a obaly alb.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

CoPilot GPS

Offline navigační software s mapovými podklady, který je navíc zdarma. V základní free verzi podporuje 2D mapy, POI body a nehlasovou navigaci. Pokud budete chtít využívat i hlasové navigování, oznámení limitů rychlosti, 3D mapy a další, musíte si zakoupit full verzi. Určitě však free verze stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

TrustGo Antivirus pro Dolphin

TrustGO Antivirus se dočkal plné podpory pro oblíbený Android web prohlížeč Dolplhin. V kombinaci s TrustGo se tak Doplhin browser stává prvním mobilním webovým prohlížečem na Google play, který zajišťuje opravdu bezpečné prohlížení a chrání vaše zařízení před škodlivými aplikacemi a viry.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here