Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 12. týden

1

Přinášíme Vám seznam deseti nejpopulárnějších novinek minulého týdne z Google play (Android Marketu), jedná se konkrétně o týden 19.3. – 25. 3. 2012. Do diskuze nám pak dejte vědět, která aplikace se Vám líbila nejvíce.

Readability

Androidí klientská aplikace ke službě readability, která stejně jako například read-it-later nabízí možnost úpravy článků do čitelnější podoby a jejich následné případné uložení do zařízení pro offline čtení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pix: Pixel Mixer

Fotografický editor nabízející 30 různých grafických filtrů, které je na rozdíl od většiny konkurentů možné aplikovat i vícenásobně a tedy přes sebe. Navíc podporující export v plném rozlišení snímku a jeho následné rychlé sdílení na sociální sítě.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Authenticator

Nová verze oficiální aplikace určené k dvoustupňovému ověřování přihlašování k Google účtu. Nově s Android 4.0 Ice Cream Sandwich vzhledem a pár dalšími novinkami. (viz naše starší novinka)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FX Photo Editor Free

Zdarma dostupný editor fotografií vyznačující se hlavně velkým množstvím (110) přednastavených úprav rozdělených do pěti tematických kategorií. Mimo toho nabízející možnost ruční úpravy takřka všech základních vlastností obrázku včetně křivek, histogramu, vyvážení bílé a dalších.

GO Search Widget

Graficky velmi povedený alternativní vyhledávací widget (4×1 a 1x) s přidruženou aplikací schopnou vyhledávat nejen na internetu, ale i v aplikacích, SMSkách, hudbě a kontaktech. Designem zapadající do vzhledu MIUI ROM.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Gmail Widgets Free

Sada widgetů ve velikostech 4×4, 4×2 a 4×1 určených pro snadný a hlavně rychlý přístup k emailům z GMailu. Graficky stylizovaný po vzoru oficiálních widgetů z Honeycombu a Gingerbreadu. Plně funkční na nejnovější verzi aplikace gmail a to i s více přidanými google účty.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Angry Birds Space

Zbrusu nový díl rozzuřených ptáků od finského studia Rovio. Tentokráte odehrávající se ve vesmíru a tedy přinášející kompletně přepracované herní mechanizmy vyznačujícími se hlavně upravenou gravitací a novými ptáky. Rozhodně stojící za vyzkoušení i v případě, že Vás starší díly již nebavily.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cut the Rope: Experiments

Pokračování legendární hříčky od studia ZeptoLab s názvem Cut the Rope: Experiments. Obsahující na 125 nových úrovní rozdělených do pěti tematických celků, online žebříčky a několik nových herních elementů jako vodu, háky a rakety.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GOSMS Pro Rainy day Theme

Poměrně povedené grafické téma pro alternativní aplikaci sloužící ke správě SMS a MMS zpráv, Go SMS. Vyznačující se sytými pastelovými barvami a stylizací do deštivého dne.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

College B-Ball Live Wallpaper

Živá tapeta s motivy univerzitních basketbalových týmu ze Spojených států amerických.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here