Top 10 nejpopulárnějších novinek v Android Marketu – 6. týden

5

Přinášíme Vám seznam deseti nejpopulárnějších novinek minulého týdne z Android Marketu jedná se konkrétně o týden 6.1. – 12. 1. 2012. Do diskuze nám pak dejte vědět, která aplikace se Vám líbila nejvíce.

Cartoon Camera

Zdarma dostupná fotoaplikace podporující pětici filtrů měnící fotorealistické fotografie do pastelkou vytvořených kreseb. S podporou ukazování efektu v reálném čase, přední kamery, zoomu, tapnutím kamkoliv na displej nastavitelného auto focusu a upravitelné síly výsledného efektu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

OneNote Mobile

Androidí klient poznámkové aplikace z Office balíku od Microsoftu, One Note, podporující synchronizaci skrze SkyDrive a většinu potřebných funkcí. V základu pro prvních 500 poznámek zdarma, poté s nutností dokoupení plné verze za $5.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ringtone Maker #1

Jednoduchá aplikace sloužící ke stažení, následnému lehkému upravení (zkrácení, vyříznutí) a nakonec případnému nastavení určité písničky jakožto vyzváněcího tónu. Včetně podpory použití hudebního souboru z SD karty a nastavení vyzvánění jednotlivým kontaktům.

Z neznámých vůdodů stažen z Android Marketu.

Call Recorder

Zdarma dostupná aplikace sloužící k snadnému nahrávání hovorů. Bohužel vzhledem k softwarovým omezením samotného Androidu částečně (druhá strana je tišší nebo není slyšet vůbec) nebo dokonce kompletně nefungující na některých zařízeních (seznam nepodporovaných).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Smile Theme GO LauncherEX

Poměrně zajímavě graficky provedené grafické téma pro populární alternativní Launcher Go Launcher Ex. Včetně vlastních ikonek, obrázků na pozadí a témata pro složky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Battery

Primitivní aplikace sloužící k zobrazování aktuální úrovně nabití baterie v procentech v horní stavové liště. Včetně podpory zobrazování, zda je baterie nabíjena a za jak dlouho se odhadem kompletně dobije/vybije.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

APP Lock

Aplikace určená pro ochranu proti nechtěnému zapnutí ostatních aplikací skrze číselný PIN/gesto. Hodící se například při půjčení telefonu nebo při používání telefonu malými dětmi, kdy by mohl být například přístup do Android Marketu se zadanou kreditkou poměrně nežádoucí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Gameloft LIVE!

Sociálně herní síť jednoho z největších vydavatelů trojáčkových herních titulů pro operační systém Android – Gameloftu. Včetně podpory sbírání bodů, achievementů a 3D animovaného avatara.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

My Railway

Tak trochu Transport Tyconu podobná hra, ve které dostanete na povel železniční dopravu v jednom malém státečku a budete mít za úkol stavět koleje, obchodovat a celkově dělat vše pro ekonomický úspěch vlastního podniku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZENONIA® 4

Již čtvrté pokračování veleúspěšné akční RPG ságy Zenonia, tentokráte s podtitulem Return of the Legend a vylepšenou grafikou doplněnou o kompletně přepracovaný multiplayer a dlouhé hodiny singlplayerové zábavy plné questů a zabíjení monster.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

5 KOMENTÁŘE

  1. Top 10 nejpopulárnějších NOVINEK… – proč je mezi nimi program, který používám víc než rok? (Call Recorder) Nebo jak je definována novinka?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here