Top 10 nejpopulárnějších novinek v Android Marketu – 4. týden

8

Přinášíme Vám seznam deseti nejpopulárnějších novinek minulého týdne z Android Marketu jedná se konkrétně o týden 23.1. – 29. 1. 2012. Do diskuze nám pak dejte vědět, která aplikace se Vám líbila nejvíce.

Dog Whistle

Jednoduchá aplikace simulující píšťalku na psy s možností volby jedné ze čtyř pro lidské ucho neslyšitelných frekvencí, 19 kHz, 15 kHz, 10 kHz a 7 kHz. Bez jakéhokoliv složitého nastavení a s jen velmi minimalistickým uživatelským rozhraním.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Talking Puppy

Další z řady aplikací podobných dnes již legendárnímu mluvicímu Tomovi. Tentokráte s roztomilým štěňátkem, se kterým si budete moci hrát, házet mu frisbee nebo si s ním jen povídat. Ideální aplikace pro menší děti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1Weather

Stylově a dle mého názoru i poměrné příjemně graficky zpracovaná aplikace určená pro předpověď počasí podporující většinu českých měst (České Budějovice, Praha, a další). Včetně taktéž graficky velmi povedeného widgetu 2×2.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Touch Theme GO Locker

Grafické téma určené pro alternetivní softwarový zámek obrazovky, Go Locker stylizované do minimalistického vzhledu ne nepodobného čínské komunitní ROM MIUI.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dolphin: Skitch Add-on

Plugin pro populární internetový prohlížeč Dolphin přinášející rychlou nabídku nejdůležitějších funkcí pro poznámkovou aplikaci Evernote a její přidružený editor obrázků/screenshotů Skitch.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Planet Runner

Jednoduchá, leč velmi zábavná hříčka, ve které budete ovládat zelenou příšerku na její cestě za záchranou planety. Vaší jedinou prací bude tapáním na displej skákat a tím se vyhýbat překážkám. Obsahující 9 úrovní hratelných na 3 různých stupních obtížnosti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Steam

Klientská aplikace největší digitální distribuce počítačových her pro Windows a MacOSX, podporující takřka vše co znáte z velkého počítačového klienta včetně nakupování, chatování s přáteli a podobně. Od včerejšího dne navíc dostupná pro všechny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mirror

Aplikace zobrazující na celém displeji obraz z přední kamery zařízení. S možností úpravy světlosti záběru, ‚zastavení‘ určitého záběru a v případě podpory hardwaru i přiblížení/oddálení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Android4 Theme GO Launcher EX

Další z řady grafických témat pro jeden z nejpopulárnějších alternativních launcherů, Go Launcher ex. Tentokráte stylizované do holografické modře nového Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Roller Ball

Jednoduchá hříčka simulující staré analogové herní automaty, ve kterých jste měli poslat kuličku po strmé ploše tak, aby dopadla přesně do předem daných kalíšků. S podporou ovládání pomocí akcelerometru i klasicky prsty a 6 různými prostředími.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

8 KOMENTÁŘE

 1. Dle Wikipedie je oblast slyšitelnosti 16 Hz – 20 kHz. Takže počítám, že 7, 10 a snad i 15 kHz uslyší nejen pes, ale i já.

   • Pan Houska, prve je Hz a druhe kHz. Cize rozsah je od 16 Hz do 20 000 Hz. A vymenovane frekvencie by teda mali byt pocutelne.
    Je vsak pravda, ze najlepsie by bolo si to stiahnut a vyskusat 😉

    • Těch 20kHz stejně už prakticky nikdo neslyší… to bylo dříve… dnes 95% lidí neslyší nic přes 18kHz.
     Ale v případě těchto píšťalek záleží především na kvalitě reproduktoru… měl jsem jinou androidí ‚psí píšťalku‘ a na ní jsem zkoušel, že vysoké frekvecne slyšet jsou z mobilního reproduktoru, ale už podle toho zvuky bylo slyšet, že jde o úplně jinou frekvenci. Po připojení kvalitního reproduktoru s dobrým rozsahem už vysoké frekvence nebyly slyšet vůbec.

     Jenže na procházky se psem si asi reproduktor s externím napájením asi nosit nebudu a mobilní reproduktor je příliš nekvalitní a navíc i slabý… ultrazvuková píšťalka má mnohem větší dosah.

    • Jsem to ale hlava děravá a oko přehlížející. 😉
     Nicméně ze zkušenosti, na SGS není daná píšťalka vůbec slyšet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here