Top 10 nejpopulárnějších novinek v Android Marketu – 2. týden

6

Přinášíme Vám seznam deseti nejpopulárnějších novinek minulého týdne z Android Marketu jedná se konkrétně o týden 9.1. – 15. 1. 2012. Do diskuze nám pak dejte vědět, jaká aplikace se Vám líbila nejvíce.

Task killer Battery saver

Poměrně povedený Task Killer (osobně je doporučuji jen na slabá zařízení, se všemi důležitými vlastnostmi jako widgetem pro rychlé zabití aplikaci, plánovaném čistění RAM, whitelistem aplikací, které nebudou zabity a hlavně jednoduchým a přehledným grafickým rozhraní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Swingworm

Jednoduchá a hlavně krásně pohádkově stylizovaná oddychová hříčka, ve které budete táhnutím prstu přesouvat červíka od jedné zelené rostlinky k druhé. To vše navíc v pár desítkách úrovní zasazených do tří odlišných prostředí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bubble Pop

Další z mnoha variací na oblíbenou hříčku, ve které máte za úkol ničit bubliny tím, že vyberete místo, kde vedle sebe sousedí dvě nebo více stejné barvy. Navíc v poměrně příjemném grafickém kabátku a s možností výběru jednoho ze tří herních modů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Android4 Theme GO Launcher EX

Poměrně povedené grafické téma určené jednoho z nejoblíbenějších alternativních launcherů Go Launcheru Ex, stylizované do prostředí Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Obsahuje vše od ICS pozadí, přes ikony a upravený vzhled složek až po stylizovaný seznam aplikací.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tricorder

Poměrně užitečná, leč bohužel graficky trochu hůře provedená aplikace, zobrazující syrová data ze senzorů telefonu jako je magnetický kompas, akcelerometr, mikrofon (včetně rozložení tónů a hlasitosti), GPS, GSM modulu a WiFi.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fruit Devil

Roztomilá hříčka na odreagování, ve které budete mít na starost hladového dráčka, kterého budete pomocí klikání kamkoliv na plochu nutit ke skákání a tím i k jedení ovoce. To vše ve velmi povedené grafice a navíc s online achievementy, internetovým žebříčkem a pohodovým hudebním doprovodem.

 Fruit Devil Fruit Devil Fruit Devil


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Hundred Pushups Free

Poměrně sympatický osobní trenér zaměřený na kliky obsahující nejen povedené statistiky včetně grafů, ale i zajímavé rady a plánovač jak kliky rozvrhnout v čase. Samozřejmě s napojením na sociální sítě a povedenou grafickou stránkou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

GOSMS Pro Icecream Theme

Do stylu Android 4.0 Ice Cream Sandwich stylizované grafické téma určené pro alternativní aplikaci na správu SMSek Go SMS. Kromě samotné aplikace upravující i vzhled widgetu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Shortcuts

Velmi rychlý a povedený neoficiální rozsestník Google služeb obsahující 45 odkazů na webové podoby a případně i aplikace. Bohužel bez možnosti přidání odkazu na určitou službu ve formě widgetu/zástupce na plochu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Handyman Calculator

Poměrně užitečný konvertor jednotek a počítač různorodých vzorečků (hlavně geometrie a fyzika) určený jakožto dopněk k nějaké klasické kalkulačce (doporučujeme).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2012 Australian Open

Oficiální aplikace určená k chystanému tenisovému turnaji Australian Open 2012. Obsahuje vše důležité včetně aktuálního skóre, kalendáře zápasů, živého vysílání místního rádia, informací o hráčích, zajímavých fotografií a videozáznamů.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

 1. Tricorder — pan autor.. aplikacia vyzera tak, ako ma vyzerat. Graficky a funkcne je perfektna. Tricorder sa vyuzival v starTreku a vyzorom je presne ako tato aplikacia.. Chcete tam nieco naviac? Nejaku ruzovu farbu?
  Inak tato aplikacia napriek svojmu uspechu bola raz stiahnuta, porusuje autorske prava o nazve a vyzorom.. zial. Jedna z prvych vybornych aplikacii este z dob G1!

  • Ocenil bych graficky čistší vzhled. Nicméně jde o subjektivní dojem, to nepopírám.
   Ohledně stažení, máte pravdu, na to jsem zapomněl.
   PS: Za výtku o grafice u Tricorderu se omlouvám. Star Tracku jsem nikdy moc neholdoval a tak mi nedošla spojitost. (SW je lepší! 😉 )

   • V tom mate pravdu, mohol byt trosku viac uhladeny 🙂
    Je zaujimave, ze o com sa niekedy snivalo, tak je tu. Ako nase komunikatory s roznymi senzormi 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here