Top 10 nejpopulárnějších novinek – 5. týden

6

What’s the Word?

Jestli máte rádi hádanky, je tahle aplikace přesně pro vás. Dostanete čtyři obrázky a máte uhodnout, jaké slovo představují.

wtw3 wtw2 wtw1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

100 Doors of Revenge

Další klon známé hry, ve které máte za úkol odemknout 100 dveří. Čeká vás dalších až 100 levelů, které dokonale prověří vaše mozkové závity.

doors3 doors2 doors1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Death Fighter 3D

Hra na motivy starých dosovských stříleček. Letíte s letadlem a musíte sestřelit vše, co vám přijde do cesty.

fighter3 fighter2 fighter1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LINE Brush

Rádi kreslíte? Stáhněte si LINE Brush, další z aplikací pomocí které si na vašem smartphonu můžete načrtnout jednoduché obrázky, případně do jiných obrázků cokoliv dokreslit.

line3 line2 line1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zombie Road Trip

Máte rádi zombie hry? Tak si nezapomeňte stáhnu jednu z top aplikací tohoto týdne. Postřílejte všechny zombíky, kteří vám stojí v cestě, ostatním utečte a hlavně si nenechte sežrat mozek.

zombie3 zombie2 zombie1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Floating Stickies

Zapomínáte? Tak si stáhněte Floating Stickies, další z mnoha aplikací na jednoduché poznámky na displeji vzhledem připomínající oblíbené barevné lístečky.

stickies3 stickies2 stickies1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Epic Citadel

Jedno z po grafické stránce nejlépe vypadajících technologických na mobilní telefony se dostala do top aplikací tohoto týdne. Jestliže se však chcete pokochat co všechno Unreal 3 engine dokáže, připravte si pořádně nadupaný telefon

citadel3 citadel2 citadel1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Future Next Launcher 3D Theme

Do modra laděné téma pro Next Launcher 3D, připomínající film Tron. Váš telefon bude s tímto tématem vypadat jak z 24. století.

theme3 theme2 theme1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Xperia Z Live Wallpaper

Živá tapeta z telefonu Sony Xperia Z je k dispozici pro jakýkoliv smartphone. Pokud vám bylo líto, že tapetu s poletujícími částicemi na svém mobilu nemůžete mít, nyní neváhejte a stahujete.

xperia1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

RetroArch Android

Zasteskne se vám čas od času po herních peckách ze starších mašin? Řešení vše v jednom představuje  emulátor RetroArch Android, který zvládne emulovat všechny možné herní konzole včetně Gameboy, NES, PlayStation 1,  a mnoho dalších.

emul3 emul2 emul1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den chtěla bych se zeptat a poprosit o radu. Mam galaxy s 3 a nejdou mi přehravat videa na internetu. Chce to po mě flash. Předtím jsem měla xperii a normálně jsem si nainstalovala flash player 11 a šlo to tedkom mi to hlasí že jej twlefon nepodporuje. Je nějaká náhrada? Moc prosim

    • Neaktualizovala jste náhodou v poslední době systém? Jde o to, že Android Jelly Bean oficielně flash player nepodporuje…

  2. Ano aktualizovala na nejnovější android. Nevíte nahodou zda to bude napraveno a vydaji nejakou opravu nebo zda existuje neco na způsob flash playeru

    • Stáhněte si ze stránek Adobe nejnovější verzi FP. Vyzkoušejte více prohlížečů. Chrome fungovat určitě nebude, ale mohl by vestavěný androidí prohlížeč, nebo třeba Dolphin a pod. Mě na Notu 2 nejlépe funguje vestavěný prohlížeč (opakuji ne Chrome)

  3. Děkuji že se mým problémem zabýváte. Já používám prohlížeč který tam byl nahrán systémem žaden jiny jsem ani nezkoušela jak je nap. firefox apod.A stáhnout FP mi nejde budto to neumím nebo to opravdu nejde například na stránce tn.cz vam na misto videa get flash když jej chci stahnout z adobe tak mám na výběr ke stahnutí adobe a podobné programy ale flash player né a když jej najdu na google play tak u FP 11 MI HLÁSÍ ŽE MÉ ZAŘÍZENÍ JEJ NEPODPORUJE A PROTO JSEM CHTĚLA JESTL INEEXISTUJE NĚJAKÁ NÁHRADA ZA FP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here