Top 10 nejpopulárnějších aplikací|34. týden

0

Robinhood

Robinhood je vcelku složitá aplikace, která je určená k tomu, aby lidé mohli nakupovat a prodávat akcie bez poplatku. Můžete tak vkročit do obchodu s cennými papíry a vyjde Vás to o něco levněji, než normálně. Další výhodou pro některé může být i jednoduchý Material desing.

 Robinhood1 Robinhood2 Robinhood


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

BABOOM

Následující aplikací potěšíme všechny kreativní duše, které se zajímají o tvorbu hudby. Pokud mezi takové lidi patříte, tak byste měli zpozornět, protože aplikace BABOOM by se Vám mohla hodit. Díky ní totiž můžete zveřejňovat svou hudbu a umožnit lidem, aby si ji stáhli nebo si ji streamovali.

 BABOOM BABOOM1 BABOOM2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LoLi – Lollipop Launcher

Pokud se Vám líbí design Android 5.1 Lollipop, ale nepatříte mezi šťastlivce, kterým se dostalo updatu na Lollipop nebo nemáte peníze na nový mobil, můžete si alespoň stáhnout LoLi, což je launcher, který svým vzhledem velmi připomíná prostředí Androidu Lollipop.

 LoLi LoLi1 LoLi2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FBAB – FB Album Backup

Máte na Vašem Facebooku opravdu hodně fotek, které byste chtěli zálohovat, ale nechce se Vám je všechny postupně stahovat? Pak je tu pro Vás FBAB, což je aplikace, která Vám zálohuje všechny fotky z Facebooku a ve vysoké kvalitě. Můžete si vybrat cloudové úložiště (Dropbox, Google Drive, One Drive), na které se Vaše fotky nahrají.

 FBAB FBAB1 fbab2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cinnamon Grocery Shopping List

Cinnamon je efektivní, ale přitom jednoduchý a krásný nákupní list, který je vhodný hlavně pro lidi mluvící anglicky. Mezi skvělé funkce Cinnamon patří například možnost vytvářet si týdenní balíčky, do kterých si vložíte nejkupovanější potraviny.

 Cinnamon cinnamon1 cinnamon2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Yolo Browser – Speed, Safe

Prohlížejte si internet rychleji a ušetřete na mobilních datech díky Yolo prohlížeči. Díky jednoduché funkci zablokujete načítání obrázků a tím ušetříte až 50% mobilních dat a stránky se načtou rychleji až o 200%.

 Yolo Browser - Speed, Safe Yolo Browser - Speed, Safe1 Yolo Browser - Speed, Safe2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bits Watch Face

Nyní si nepředstavíme aplikaci, ale watch face pro chytré hodinky s Android Wear. Jedná se o jedny z prvních interaktivních watch faců, kterých se dočkáme po aktualizaci Android Wear na verzi 1.3. Bits Vám zobrazí nejdůležitější přehled informací přesně podle Vašeho nastavení.

 Bits Bits2 Bits1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ninja Snap

Všichni máme takové ty kamarády, kteří mají z nějakého důvodu nutkavou potřebu se všem neustále strkat nos do Vašeho soukromí. Přesně proti takovým Vás ochrání aplikace Ninja Snap. Stačí vybrat pár fotek, které se budou tvářit jako galerie, poté telefon nenápadně položit před Vašeho kamaráda. Pokud se jej zmocní a začne rollovat ve Vaší galerii, tak máte vyhráno, protože aplikace přitom bude tajně snímat vetřelce a jeho fotky vkládat mezi ty Vaše.

 Ninja Snap Ninja Snap1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

9Apps Lite

Aplikaci 9Apps Lite můžete nahradit třeba Google Play ve Vašem chytrém zařízení. Jedná se rychlý a na místo nenáročný obchod s aplikacemi.

 9Apps Lite 9Apps Lite1 9Apps Lite2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dreamify

Aplikace Dreamify je skvělý editor Vašich fotografií. Nejedná se však o úpravy typu retušování nebo vyhlazování, jak by se mohlo z prvotního popisu zdát. Vaše fotografie se změní v surrealistické obrazy.

 Dreamify dreamify1 Dreamify2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here