Top 10 nejpopulárnějších aplikací|32. týden

0

Stagefright Detector

Stagefright Detector je aplikace, kterou by si z bezpečnostních důvodů měli stáhnout a spustit všichni. Stagefright vulnerability je totiž kritická bezpečností chyba, která postihla 95% zařízení od Androidu 2.2 Froyo až po Android 5.0 Lollipop.

 Stagefright Stagefright 1 Stagefright 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Microsoft Translator

Aplikaci Microsoft Translator si můžete pamatovat z našeho článku, jenž jsme o aplikaci vydali už dříve. Tady tak shrnu jeho hlavní výhody, kterou nesporně je dostupnost překladače i na Android Wear. Překladač překládá do padesáti jazyků a dle slov Microsoftu budou jazyky přibývat.

 Microsoft-Translator-for-Android-versions-4.3-or-newer-and-Android-Wear (1) Microsoft-Translator-for-Android-versions-4.3-or-newer-and-Android-Wear Microsoft translate


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Genius — Song Lyrics & More

Genius je jednoduchá aplikace, která Vám pomáhá najít texty k písním. Sami vývojáři se chlubí tím, že mají největší světovou databázi textů, která čítá přes 1,7 milionů textů.

 Genius — Song Lyrics & More Genius — Song Lyrics & More1 Genius — Song Lyrics & More2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Polarr Photo Editor

Dnešním jediným editorem fotografií, na který se zaměříme bude Polarr Photo Editor. Polarr nabízí skvělou možnost vytvořit si vlastní filtr a uložit si jej. Další skvělou funkcí je historie, díky které se můžete vrátit do všech bodů Vaší úpravy.

 Polarr Photo Editor Polarr Photo Editor1 Polarr Photo Editor2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Snowball – Smart Notifications

Snowball je aplikace, která sama od sebe filtruje Vaše notifikace a Vy tak nebudete mít zaplněnou lištu nepotřebnými informacemi. Samozřejmě pokud máte pocit, že Vám aplikace neukazuje nějaké potřebné notifikace, tak si můžete přímo v aplikaci nastavit, jaké notifikace chcete dostávat.

 Snowball - Smart Notifications Snowball - Smart Notifications1 Snowball - Smart Notifications2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Focus

Aplikace Focus je chytrá galerie zaměřená na rychlost a jednoduché používání. Díky této galerie si budete moct rychle prohlédnout všechny fotky, obrázky, gify i videa ve Vašem zařízení. Rovněž můžete své fotky opatřit tagy, pomocí kterých budete své fotografie rychleji řadit.

 Focus Focus1 Focus2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Disneyland

Už i zábavný park Disneyland má svou vlastní aplikaci. Díky ní si budete moct dopředu koupit lístky jak do parku tak i na parkoviště, vybrat si atrakce nebo se v parku zorientovat (pokud budete mít zapnutou GPS).

 Disneyland Disneyland1 Disneyland2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Kite Launcher : Home Launcher

Kite Launcher je jednoduchý, malý a rychlý launcher. Díky mnoha témat ve storu si můžete Kite Launcher skvěle personalizovat. Kite nabízí mnoho skvělých funkcí.

 Kite Launcher Home Launcher Kite Launcher Home Launcher1 Kite Home Launcher


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jet Browser

Jet Browser je další z řady noname prohlížečů, které sází na rychlost, spolehlivost a Vaši bezpečnost. S touto aplikací bude procházení internetu mnohem bezpečnější a pohodlnější (díky použití AdBlocku).

 Jet Jet1 Jet2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

XPERIA™ Pixels NERD Theme

Následující aplikace je určena jen pro telefony značky Sony, které podporují personalizaci pomocí témat. Toto téma je silně inspirováno filmem Pixely.

 Pixel


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here