Top 10 nejpopulárnějších aplikací|30. týden

0

SOMA Messenger

Aplikace SOMA Messenger se bude hodit všem kecálkům, kteří utrácejí hodně za své hovory a SMS zprávy a nevěří např. Facebook Messengeru ve stránce bezpečnosti. Zprávy poslané přes SOMA Messenger jsou enkryptovány pro co největší bezpečnost. Nutno dodat, že celá aplikace je plně zdarma.

 SOMA Messenger SOMA Messenger1 SOMA Messenger2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Voice Changer Pro

Následující aplikace slouží spíše pro pobavení. Z pomocí ní si totiž můžete změnit hlas více 25 zvukovými efekty. Můžete tak znít jako robot, muž (u mužů žena) nebo třeba chipmunk.

 Voice changer Voice changer1 Voice changer2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jet

Aplikace Jet se lehce podobá aplikacím Wish nebo třeba Geek a snaží se nabízet různé věci s větší či menší slevou. Skvělou funkcí je i tzv. ikonka Smart, která Vám zařídí ještě větší slevy. Čím více věcí se Smart ikonkou máte v košíku, slevy se zvětšují a vy tak více ušetříte. Nevýhodou je nekompatibilita aplikace pro tablety.

 jet jet1 jet2

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

musical.ly

Další aplikací, kterou si dnes ukážeme je musical.ly, která Vám pomůže s vkládáním hudby nebo zvukových efektů do videa. V aplikace naleznete tuny různých efektů, zvuků nebo písniček.

 musical.ly musical.ly1 musical.ly2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Native Clipboard

Aplikaci Native Clipboard je dostupná na některých nadstavbách od výrobců již nyní (v LG UI se jmenuje Clipboard) a slouží k zcela jednoduché, ale potřebné funkci, kterou je vkládání textu. Ano čtete správně, vkládání textu. Nejde však o vkládání posledního textu, ale vybrat si můžete z jakéhokoliv textu, který jste předtím kopírovali.

 Native Clipboard Native Clipboard1 Native Clipboard2

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

9 Launcher

Jako další si ukážeme pro dnešek jediný launcher, který nese název 9 Launcher. Nabízí jednoduchý design, který se silně inspiroval v iOS a malou instalační velikost (instalační soubor má pouze 2 MB). Launcher má už v základu změněné ikonky, které (jako všechno ostatní) připomínají iOS.

 9 launcher 9 Launcher 1

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

First 5

Aplikace First 5 je určená pro křesťany, takže pokud mezi ně nepatříte, můžete následující odstavec bez výčitek přeskočit. Nyní ale k aplikaci. First 5 je budík, který Vás hned po vzbuzení začne učit o Bohu. Díky speciálního skriptu Vás nebudou ani rušit notifikace a Vy tak můžete v klidu rozjímat.

 First 5 First 51 Frist 52


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Page Shortcuts

Aplikace Page Shortcuts je doplněk pro Facebook, který Vám přinese skvělé možnosti. V první řadě je to možnost vidět názvy všech (!) stránek, které jste kdy označili tlačítkem like (česky To se mi líbí). Další skvělou vychytávkou je možnost udělat si zkratky stránek na domovské obrazovce a poté je otevřít přímo na Facebooku.

 Page Shortcuts Page Shortcuts1 Page Shortcuts2

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

aimera – love me more

Co by to bylo za týden, kdyby se nám nevyrojila nějaká další aplikace na úpravu fotografií. Aplikace aimera nabízí více než 140 filtrů, mnoho samolepek. Samotná kamera také nabízí tzv. silent mód, ve kterém fotografování nevydává žádné zvuky.

 aimera aimera1 aimera2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Text over photo

Text over photo je dalším z řady editorů fotografií, jejichž hlavní účelem je přidat do obrázku text. Samozřejmostí je mnoho různých fontů, hledání obrázků na internetu a sdílení Vámi vytvořených děl.

Text Over photo Text Over photo1 Text Over photo2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here