Top 10 nejpopulárnějších aplikací|16. týden

0

Google Handwriting Input

Jako první si dnes přiblížíme aplikaci od samotného Googlu, Google Handwriting Input, která už podle názvu má jednu hlavní funkci a to zjednodušovat Vám psaní rukou na Vašem mobilu či tabletu. Chcete-li se o této aplikaci dozvědět víc, přečtěte si náš samostatný článek.

 Google Handwriting Input Google Handwriting Input1 Google Handwriting Input2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Trepn Profiler

Další aplikace je od výrobce hardwaru Quallcomm. Tato aplikace přináší možnost kontrolovat si, která aplikace nejvíce využívá CPU a která drancuje baterii. Některé přidané funkce fungují pouze na procesorech Qualcomm® Snapdragon™.

 Trepn ProfilerTrepn Profiler1 Trepn Profiler2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bluelight Filtr – Night Mode

Bluelight Filter – Night Mode je doplněk k aplikaci Bluelight Filter, který snižuje míru modrého světla, které Vaše zařízení vyzařuje. Chrání tak Vaše oči i Vaši baterii. Až donedávna byla maximální možná hranice, na kterou se dalo modré světlo stáhnout, 80%, což je dost vysoké číslo. S tímto doplňkem ale můžete stáhnou míru modrého světla až o 95%.

 Bluelight Filter - Night Mode Bluelight Filter - Night Mode1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Top Apps Market – for Android

Minulý týden jsme tady měli aplikaci Gameslinger, která se zaměřovala pouze na hry zdarma. Dneska se podíváme na aplikaci Top Apps Market – for Android, která se nezaměřuje pouze na hry zdarma, ale na aplikace zdarma obecně.

 Top Apps Market - for Android Top Apps Market - for Android1 Top Apps Market - for Android2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Gramophone Music Player [Beta]

Aplikace Gramophone Music Player je primárně přehrávač hudby. Samozřejmě má své výhody, mezi které patří krásný Material Design nebo možnost dostávat o každé skladbě podrobné informace.

 Gramophone Music Player [Beta] Gramophone Music Player [Beta]1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Soapstone

Aplikace Soapstone je velmi jedinečná a neokoukaná. Její princip spočívá na tom, že u nějakého místa napíšete zprávu a ostatní uživatelé aplikace si tuto zprávu budou moct přečíst, jen pokud budou poblíž tohoto místa. Zajímavé se jeví využití pro firmy nebo státní správu.

 Soapstone Soapstone1 Soapstone2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Opera Mini beta web browser

Opera Mini beta je odlehčený bratříček klasické Opery. Beta verze této aplikace nabízí například nový a jednodušší design, šetření dat při používání Edge, 3G nebo LTE a rychlejší načítání stránek.

 Opera Mini beta web browser Opera Mini beta web browser1 Opera Mini beta web browser2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Antivirus Security DU Master™

Antivirus Security je další z řady antivirů, které si můžete vybrat v Google Play. Chrání Vás před mallwarem, wpywarem, klasickými viry a také ochraňuje vaše osobní data.

 Antivirus Security DU Master™ Antivirus Security DU Master™1 Antivirus Security DU Master™2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Collisa

Aplikace Collisa je konkurentem aplikace Meerkat, která nedávno dorazila i na Android. Stačí propojit svůj Facebook nebo Twitter a můžete začít streamovat video ze svého mobilu.

 Collisa Collisa1 Collisa2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

HTC Speak

Jako poslední aplikaci dneska si představíme HTC Speak z dílny samotného HTC. Funguje na principu hlasových pokynů, které zadáváte a ovládáte tak volání, fotoaparát a další.

 HTC Speak HTC Speak1 HTC Speak2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here