Top 10 nejpopulárnějších aplikací|12. týden

0

Swipes – To do & Task manager

Aplikace Swipes, která nabyla na popularitě raketovou rychlostí, Vám umožňuje řídit si celý svůj kalendář pomocí tzv. swypů. Zajímavou funkcí je synchronizace s Evernote.

 Swype Swype1 Swype2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LinkedIn Job Search

LinkedIn Job Search je aplikace pro známou sociální síť LinkedIn, která slouží k vyhledávání pracovních pozic na trhu práce a na druhou stranu si firma může vyhledat jednodušeji zaměstnance. Stačí vyplnit svůj profil a můžete začít hledat.

 LinkedIN LinkedIn1 Linkedin2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

HTC Dot Design

Aplikace HTC Dot Design Vás nechá vytvořit si své vlastní pozadí pro kryt HTC Dot View. Pozadí můžete buď namalovat nebo rozpixelovat fotografii. Více o změnách v aplikaci HTC Dot View se můžete dozvědět v našem článku.

 HTC Dot D HTC Dot D1 HTC Dot D2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

HTC Dot Breaker

Druhá dnešní aplikace určená pro kryt HTC Dot View je HTC Dot Breaker. Jedná se sice o hru, ale protože je určená pro kryt HTC Dot View, rozhodli jsme se ji zařadit to seznamu aplikací. Samotná hra je moderním pojetím známe arkády Arcanoid a budete v ní rozbíjet bloky respektive tečky pomocí naklánění telefonu. Více se opět můžete dočíst v našem článku.

 DotB DotB2 DotB1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fun Fit

Nejste spokojeni se současnými fitness aplikacemi? Přijde Vám cvičení jako nuda? Pokud ano, tak pro Vás máme aplikaci Fun Fit, kterou si propojíte s Facebookem a můžete soutěžit se svými přáteli.

 fun fit Fun FIt1 Fun Fit2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Simple Weather

Simple Weather je rychlá a jednoduchá aplikace, která Vám zobrazuje počasí. Simple Weather nabídne krásné pojetí material designu.

 Weather Weather1 Weather2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Street Art watch face

Americký gigant Google nám servíruje sbírku krásných ciferníků z projektu Google Art. Na projektu se podíleli tito umělci:  Aitch, Andre Fernandes Trindade, Cheko, DRAW, Drawing Jesus, Erik Otto, Gemeniano Cruz, God Mess, Hugo Lucas, Katch, L Is Not An Artist aka Luísa Cortesão, Mariana Dias Coutinho, Mercedes deBellard, Mercedes deBellard & Cheko, Nark, Nicolae Negura, Paulo Arraiano, Pedro Batista, Phibs, Reach, Samina, Slap, Sublinismo & Cheko, Tamara Alves & José Carvalho, The Empty Belly, Tinta Crua, a Will Barras.

 StreetArt StreetArt1 StreetArt2


logo-app
App Name
Developer
ND   
qrcode-app

Arsenal

Jste-li fanoušky fotbalového klubu Arsenal, tak si můžete stáhnou jejich oficiální aplikaci. Mějte všechny informace o Arsenalu vždy po ruce a na jednom místě.

 Arsenal Arsenal1 Arsenal2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Phound

Ztratili jste někdy telefon? Pokud ano, tak určitě víte, jaká nervozita je s tím spojená. To už se ale nemusí opakovat. Pokud si nainstalujete aplikaci Phound, tak můžete dokonce zjistit, kdo Váš telefon našel a zkonaktovat jej. Pomocí přední nebo zadní kamerky můžete vidět, kde se telefon nachází. Na dálku jej můžete zamknout a napsat zprávu nálezci. A pomocí zvuku jej můžete odhalit například pokud jste jej jen ztratili doma.

 Phound Phound1 Phound2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here