Top 10 nejpopulárnějších aplikací – 6. týden

11

ZDlock

Pomocí této aplikace můžete uzamknout vybrané aplikace a ochránit tak své soukromí ve vašem Androidu. Nebudete muset mít obavy, že by si někdo prohlížel Vaše sms, fota či emaily, když mu na chvíli zapůjčíte mobil. Po spuštění uzamčeného programu bude každý vyzván k jeho odemčení buďto pomocí hesla nebo pinu. Aplikace zároveň ochrání vaše aplikace před ruční odinstalací.

ZDlock ZDlock ZDlock


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

My Paid Apps

Díky této aplikaci budete mít přehled o zakoupených aplikacích na Google Play. Aplikace jsou automaticky zatřízeny do jednotlivých kategorií. Jednotlivé seznamy aplikací se dají třídit jak podle názvu tak i data pořízení. Aplikace podporuje správu více Google play účtů.

My Paid Apps My Paid Apps My Paid Apps


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tidy – Photo Album

Aplikace Tidy nabízí alternativní řešení pro předinstalovanou androidí fotogalerii. Tidy fotoalbum přináší pěkný a líbivý vzhled, který osvěží vaše fotografie. Ty jsou do jednotlivých složek roztřízeny na podkladě místa či času pořízení, což jistě uvitá každý kdo si přeje udělat pořádek v pořízených fotografiích.

Tidy Tidy Tidy


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

NiLS Floating Panel

Tato aplikace Vám umožní přidat na uzamykací obratovku widgety s notifikačními zprávami. Vy tak budete mít přehled o příchozích zprávách, emailech, zmeškaných hovorech a dalších věcech, bez toho aniž by jste museli odemknout přístroj. Tuto aplikaci doporučujeme všem jenž používají pro odemčení Androidu zámek či pin.

NiLS Floating Panel NiLS Floating Panel NiLS Floating Panel


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5by

5by je zajímavá aplikace, která Vám nabídne ty nejoblíbenější videa z různých videoserverů. Vy si můžete zvolit délku nabízených videí, aplikace již pak vyhodnotí ty nejlepší videa na podkladě zájmů, které vzbudily jednotlivé videa na sociálních sítích.

5by 5by1 5by2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AntiVirus

Ochraňte své zařízení před škodlivými aplikacemi, stačí si nainstalovat aplikaci AntiVirusu do přístroje a nechat si jej proskenovat. Po kontrole přístroje budete informováni o škodlivých aplikacích. Navíc Vás aplikace do budoucna ochrání před virusy, malwarem či spywarem.

AntiVirus AntiVirus AntiVirus


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Cleaner

Cleaner vyčistí Vás smarpthone či tablet od nepotřebných dat. Uvolní se tak potřebné místo ja ve vaší vnitřní paměti tak i v RAM paměti. Tento krok povede k zrychlení Vašeho přístroje. Aby jste nezapomněli na údržbu doporučujeme nastavit si plánovač, jenž se Vám postará o automatické čištění systému.

The Cleaner The Cleaner The Cleaner


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Johnson & Johnson 7 Minute

Dostaňte se do formy s touto fitness aplikací, stačí Vám chuť cvičit a 7 minut denně. V rámci aplikace naleznete série cviků, jenž Vám nezaberou více než 7 minut, jestliže budete cvičit poctivě pak se výsledek dostaví v průběhu několika týdnů.

Johnson & Johnson 7 Minute Johnson & Johnson 7 Minute Johnson & Johnson 7 Minute


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

DLD Calc – Math Calculator

Ideální kalkulačka pro všechny školáky. DLD Calc Vám pomůže s řešením zlomků, jednak Vám je spočítá, navíc Vám zobrazí správný postup řešení, což jistě ocení nejeden rodič při kontrole domácích úkolů.

DLD Calc DLD Calc DLD Calc


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SlideLock

SlideLock je alternativou pro klasickou Androidí uzamknutou obrazovku. SlideLock nabízí zajímavě zpracované uživatelské prostředí, které umožňuje zobrazovat notifikace přímo na uzamknuté obrazovce, celé prostředí je interaktivní a jakmile dorazí nová notifikační zpráva budete na ní upozorněni roztřesením obrazu. Vy pa můžete rovnou přes notifikace na uzamknuté obrazovce  přímo přistupovat do jednotlivých aplikací.

SlideLock SlideLock SlideLock


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

11 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý článek plný zajímavých tipů na aplikace. Ale do p***** to musíte rozkrájet celý článek na postižený kapitoly? Nejenom, že je to naprosto zbytečný u takto malých textů, ale především to naprosto zhnusí zážitek z čtení čtenářovi! V redakci si asi vzali hodně špatnej příklad z Živě.cz kde tohle taky zkoušeli a po bouřlivých protestech to zase nakrásno přestali dělat a používají to jenom u rozsáhlých recenzí.

    Doufám, že si to i vy v redakci Androidmarketu uvědomíte.

  2. Jediný vysvětlení je, že s každým načtením stránky se načtou peníze na účet androidmarketu za zobrazení reklamy. Fuj to je hnus !!! Stránky se stávají nepoužitelný !!!!!!!!!!!!

  3. V nadpisu 10 aplkaci a v clanku jedna. Dal listovat nebudu, Martino. To, ze jsi krava, jeste neznamena, ze musis delat ze ctenaru voly.

  4. Vždy když je článek rozdělený na X kapitol okamžitě stránku opoštím a článek nečtu! Opravdu nebudu jak magor 10x klikat kvůli reklamě… Adios

  5. Souhlasím s názory, že to dělení do více stránek je na nic a také mě to nutí uvažovat zda má stále cenu navštěvovat vaše stránky.

  6. KDY OPĚT ZABLOKUJETE KOMENTÁŘE JAKO TO MÁTE VE ZVYKU DĚLAT VŽDY KDYŽ SE POD ČLÁNKEM OBJEVÍ NEGATIVNÍ REAKCE?

  7. Zajímavé, tolik komentářů jsem tu snad ještě nikdy neviděl, ale souhlasím s nimi, převzít ze živě to, na co lidi nadávají nejvíc, není dobrý nápad!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here