Top 10 nejlepších vedlejších aplikací k videohrám

0

Stále častěji se v poslední době setkáváme s tím, že vývojáři videoher přidají ke své hře i pomocnou aplikaci pro mobilní zařízení, která může mít mnoho funkcí. My jsme se rozhodli vytvořit seznam Top 10 pomocných aplikací pro populární hry, ať už jsou pro PC, konzole nebo obojí.

Dying Light Companion

Jedna z nejlepších a nejpřekvapivějších her minulého roku se vytasila se svou pomocnou aplikací už při launchi hry. Díky této appce se stanete jedním z komandérů běžců. To jsou přeživší, kteří se vydávají do Harranu, města zamořeného zombie infekcí, aby vytěžili maximum surovin z toho, co zbylo. Suroviny se dělí na dva typy, ty, které jsou jen pro Companion App a využijete je pro své běžce a ty, které se dají odeslat do základní hry a tím vám pomůžou ve vašem boji o přežití. Vy budete vybírat mise, na které pošlete své běžce a jací to budou, kdy a jaké zdroje si odešlete do své hry nebo jestli přijmete nového běžce nebo ne.

 DLCompanion DLCompanion1 DLCompanion2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SW Battlefront Companion

StarWars Battelfront je jedna z největších a graficky nejhezčích her minulého roku. Stojí za ní švédské studio DICE, mj. autoři série Battlefield, a ti se rozhodli, že ke své hře chtějí i mobilní aplikaci. V té si můžete zahrát karetní hru a vydělat si tak nějakou tu herní měnu. Mimo to si můžete i prohlédnout vaše statistiky, váš postup hrou, upravovat vybavení do boje atd.

SWB SWB1 SWB2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Assassin’s Creed® IV Companion

Assassin’s Creed je série známá snad každému, který se zajímá alespoň trochu o hry. Příběh o tom, jak se jako ten správný assassín snažíte odstranit ty zlé templáře probíhá napříč světem a staletími. První pomocná aplikace se objevila u čtvrtého dílu, kde vám pomůže stát se nejlepším pirátem v Karibiku. Mezi jednu z nejlepších funkcí patří interaktivní mapa. Dále můžete používat vaši flotilu, posílat ji na mise a vydělávat tak peníze, navigovat se podle speciálních map vedoucích k pokladu a samozřejmě sledovat váš postup ve hře.

ACIV ACIV1 ACIV2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Thief™ Companion Free

Thief je celkem stará série, která byla před nedávnem znovu obnovena rebootem, k němuž se váže i tato aplikace. Narozdíl od ostatních se appka k Thiefu dá používat spíš na to, abyste si udělali pořádek v hlavních postavách, podívali se na trailery a artworky.

Thief Thief1 Thief2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Destiny

Destiny je multiplayerová sci-fi střílečka určená pro konzole od tvůrců série Halo. V její doprovodné aplikaci můžete, kromě klasických věcí jako je prozkoumávání vašich statistik, správa inventáře nebo mapa, i komunikovat s ostatními hráči na fórech, ve skupinách či pomocí soukromých zpráv.

Destiny Destiny1 Destiny2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fallout Pip-Boy

Od samotného Vault-Tecu přichází Fallout Pip-Boy aplikace, se kterou se už ve wastelandu neztratíte. Můžete si ji spárovat s vašim Falloutem, ať už hrajete na PC, Xboxu nebo PS4 a používat jí namísto Pip-Boye ve hře se všemi jeho funkcemi. Rozdělování levelů, hraní miniher, správa inventáře, rádio nebo mapa, to všechno můžete používat v aplikaci.

Fallout Fallout1 Fallout2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MGS V: THE PHANTOM PAIN

MGS V: The Phantom Pain je zatím posledním díle slavné série Metal Gear Solid od Hidea Kojimy, respektive Konami. Spolu s touto hrou samozřejmě vyšla i doprovodná aplikace, ve které se můžete například navigovat přes iDroid. Jedna z nejlepších funkcí se vztahuje k audio nahrávkám, které můžete různě ve hře najít a přehrávat si je, ono přehrávání totiž je možné i v této aplikaci, takže si vaše oblíbené herní pecky můžete poslechnout i na cestách. Nevýhodou pak je nemožnost spárovat si aplikaci s PC verzí hry.

MGSVTPP MGSVTPP1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Watch Dogs Companion:ctOS

Watch Dogs je hra z roku 2014, ve které se zhostíte role hackera Aidena Pierce, který se jde mstít. Hra se odehrává v Chicagu, kde už je vše napojeno na jeden centrální systém, ctOS, a je to náš hrdina Aiden, kdo dokáže prolomit ochranu systému a tak se dostat všude, kde potřebuje. Může si měnit barvu na semaforech, zvednout si závory atd. Pokud si stáhnete tuto aplikaci, připojíte se do hry buď někomu cizímu nebo vašim přátelům a stanete se jedním ze správců systému.

ctos ctos1 ctos2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Far Cry® 4 Arena Master

Staňte se správcem arény v oficiální aplikaci Far Cry® 4 Arena Master. Sbírejte zvířata a žoldnéřské bojovníky pro svou vlastní arénu a posílejte je do boje o slávu a bohatství proti ostatním hráčům Far Cry® 4. Aplikaci Far Cry® 4 Arena Master si můžete propojit se svou hrou Far Cry® 4. Získáte tím příležitost ke sdílení pokroku v aréně a k zasílání výzev arény přizpůsobených na míru vašim přátelům. Díky hraní arény Far Cry® 4 si můžete pro aplikaci Far Cry® 4 Arena Master také zpřístupnit nové bojovníky. Volba je na vás. Aplikaci Far Cry® 4 Arena Master můžete hrát jako samostatnou hru nebo jako doplněk svého zážitku s hrou Far Cry® 4.(oficiální text distributora)

 fc4 fc2 fc1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Titanfall™ Companion App

Poslední aplikací, na kterou se podíváme bude Titanfall™ Companion App. Ta se pojí ke hře Titanfall, což je multiplayerová sci-fi střílečka, kde spolu bojují dva týmy hráčů proti sobě. V aplikaci se dozvíte nejvíce informací o univerzu Titanfallu, postavách, zbraních, mapách atd. Také se dozvíte zajímavé statistiky o vašem účtu.

titanfall titanfall1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here