Top 10 nákupních aplikací zdarma

1

Wish

Wish je celosvětově známá nákupní aplikace, která nabízí velice nízké ceny na téměř jakékoliv spotřební zboží. Aplikaci používá více než 50 miliónů uživatelů, což rozhodně svědčí o její kvalitě.

Wish Wish1 Wish2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AliExpress

AliExpress je jedním z přímých konkurentů Wishe. Jeho výhodou jsou mnohem přehlednější webové stránky. Na AliExpressu si vyberete téměř jakékoliv zboží za velice výhodné ceny. Výhodou obchodu je i doprava zdarma do Česka, která je u většiny produktů automaticky dodávána.

ali ali1 ali2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Geek

Aplikace Geek jako taková patří do portfolia Wish-e, takže nabízí podobný systém jako naše první aplikace. Hlavní rozdíl je ve zboží, to tvoří převážně věci spojené s IT, počítači, mobily, různé gadgety atd. Můžete si tak vybrat sluchátka, hodinky nebo třeba reproduktory s výraznou slevou oproti českým cenám.

geek geek1 geek2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Lidl

Až doteď jsem psal pouze o zahraničních eshopech. Ty jsou skvělé na spotřební zboží, ale nejsou nám k ničemu, když potřebujeme nakoupit potraviny. K tomu tady máme aplikaci Lidl. Její klíčové vlastnosti spočívají v v možnosti najít si nejbližší prodejnu (i v zahraničí), prolistovat (nebo stáhnout si) nejnovější letáky a možnosti nastavit si upozornění, pokud je vámi vybraný výrobek v akci.

Lidl


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

CZC.cz

Pokud neradi platíte kreditní kartou a nebo jen nechcete nakupovat elektroniku z Číny, určitě vám přijde vhod aplikace jednoho z největších českých prodejců elektroinky, CZC.cz. Aplikace CZC.cz vám přináší jedinečnou možnost pohodlného nákupu počítačů a spotřební elektroniky přímo z mobilního telefonu nebo tabletu. S aplikací rychle a jednoduše najdete požadovaný produkt včetně podrobného popisu a fotografií. Též provedení samotného nákupu je otázkou okamžiku. Velmi praktickou funkcí je historie nákupů.

czc.cz

Pokud hledáte některou z našich poboček, určitě využijete sekci Pobočky, která nabízí ke každému obchodnímu místu podrobné kontakty, informace o otvírací době a mapu s možností navigace.

 czc.cz1 czc.cz2 czc.cz3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Heureka

Díky této aplikaci můžete nakupovat vybrané zboží přímo v nákupním košíku Heureky.
Dále můžete porovnávat ceny produktů, přečíst si recenze od uživatelů, nebo zjistit detailnejší informace o obchodech.
S aplikací Heureka je nakupování zábavou.
Heureka je nezávislý nákupní rádce, který vás provede kompletně procesem on-line nakupování. Na Heurece můžete porovnat ceny milionů produktů z nabídky desítek tisíc českých e-shopů. Uživatelské recenze a hodnocení Vám prozradí skutečnou kvalitu produktů v praxi.

Heureka Heureka1 Heureka2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

eBay

eBay je největší internetová aukční stránka na světě. Funguje jednak jako místo, kde můžete nabízet předměty k aukci či přihazovat a snažit se koupit cizí a jednak jako místo, kde můžete přímo kupovat nové předměty. Obě dvě možnosti jdou provést i v aplikaci, která se skvěle hodí, pokud potřebujete najít nějaký starší předmět (hru, cd, plakát, skoro cokoliv) a už si nevíte rady.

ebay ebay1 ebay2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Amazon Shopping

Snem snad každého start-upu je mít stejný úspěch jako třeba Facebook, Microsoft, Apple nebo Amazon. Poslední jmenovaný začal původně jako malinké internetové knihkupectví a postupem času se z něj stal jeden z největších eshopů na světě. Dneska už na Amazonu najdete takřka cokoliv. Od knih, přes sběratelské edice her až po oblečení, filmy a kosmetiku.

Amazon Amazon1 Amazon2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Alza.cz

Největší eshop s počítači a elektronikou vždy po ruce. Uzpůsobeno pro pohlodlné ovládání na mobilu i tabletu. Nainstalujte si naši aplikaci a oddejte se pohodlnému nákupu bez nutnosti otevírat internetový prohlížeč. Čeká vás známé prostředí, ve kterém se snadno zorientujete. Využijte výhod aplikace Alza.cz a ušetřete čas rychlým a bezproblémovým nákupem.

alza alza1 alza2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aukro.cz

Oficiální aplikace Aukro.cz ve své od základů nové verzi přináší nejlepší zážitek pro nakupující na největším českém obchodním portálu. Ulovíte ty nejzajímavější nabídky i na cestách, zajistíte si výhru v Aukci, i když nejste u počítače. V aplikaci můžete vybírat ze stovek tisíc aukcí i nabídek za pevné ceny. Nová domovská obrazovka navíc obsahuje Aukro Úlovky, tedy nejzajímavější nabídky z různých kategorií s velkými slevami.
Vyzkoušejte nové grafické prostředí s mnohem intuitivnější navigací. Při vývoji jsme vyšli ze zpětné vazby uživatelů, což nám pomohlo vytvořit náš doposud nejlepší nástroj k nakupování na Aukru ve vašem smartphone.

aukro aukro1 Aukro2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

  1. já bych ještě doporučil aplikaci bazoš agent, umí najít a pravidelně upozorňovat na hledané zboží na bazos.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here