TOP 10 aplikací pro školáky

0

Timetable

S každým novým školním rokem přichází nový rozvrh hodin, proč nemít neustále přehled o tom co Vás kdy ve škole čeká v mobilu či tabletu. Pomocí aplikace Timetable můžete mít rozvrh hodin přehledně kdykoliv po ruce ve Vašem Androidu. Jednotlivé předměty si můžete barevně odlišit, v rámci aplikace naleznete i pokročilejší funkce: aplikace se Vám postará o vypnutí zvonění smarphonu během výuky, upozorní Vás na blížící se test či zkoušení. Samozřejmostí je synchronizace mezi jednotlivými zařízeními, kde je aplikace nainstalována a widget na plochu pro lepší přehled.

 Timetable1 Timetable Timetable2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Převodník jednotek, kalkulačka

V rámci této aplikace si můžete převádět jednotky délky, hmotnosti, šířky, objemu, rychlosti, teploty a tlaku.

prevodnik2 prevodnik1 prevodnik


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Geometrie do kapsy

Jednoduchá avšak velmi užitečná aplikace v rámci které si můžete, kdykoliv vypočítat obvod, obsah, plochu či objem pro nejrůznější geometrické tvary. V rámci aplikace naleznete možnost výpočtu pro 2D (čtverec, obdélník, kruh, trojúhelník, rovnoběžník, lichoběžník) a 3D (kužel, jehlan, koule, válec, kostka a kvádr)

 Geometrie Geometrie 2 Geometrie 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Profesionální Kalkulačka

Profesionální kalkulačka je určena pro každého, kdo hledá jednoduchost a funkčnost. Pro běžné matematické operace můžete využívat standardní kalkulačku, kterou můžete v případě potřeby rozšířit na vědeckou kalkulačku určenou pro složitější výpočty. Stačí otočit přístroj o režimu zobrazení na šířku.

kalkulacka kalkulacka1 kalkulacka2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Periodická tabulka

Periodická tabulka chemických prvků s informace o všech 118 prvcích.  V rámci tabulky naleznete atomové, termodynamické, materiálové, elektromagnetické, jaderné vlastnosti a reaktivita každého prvku.

periodicka tabulka periodicka tabulka1 periodicka tabulka2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zeměpis

Učte se zeměpis hrou, v rámci aplikace si můžete vyzkoušet své znalosti zeměpisu na slepých mapách. Můžete si ověřit znalost hlavních měst, zemí, řek, hor, pohoří, jezer, moří, ostrovů, poloostrovů, mysů, zálivů, průlivů, kanálů, plání, či pouští na mapě. Jména zemí, měst a dalších zeměpisných údajů jsou k dispozici i v českém jazyce.

zemepis zemepis1 zemepis2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Taháky do kapsy

Aplikace je skvělá pro přípravu do školy, najdete zde stovky nejrůznějších taháků a zapisů z mnoha předmětů, online testy, základní fráze z nejrůznějších jazyků a další.  V rámci aplikace můžete zaznamenávat své zápisky i vy či vytvářet si vlastní taháky stačí kliknout na ikonku přidat v rámci aplikace. Chcete se učit i v tramvaji, při chůzi, zkrátka při cestě do školy? V tom případě je naše aplikace pro vás jako stvořená!

V aplikaci naleznete offline zápisy a taháky do Matematiky, Českého jazyka, Chemie, Fyziky, Angličtiny, Biologie, Zeměpisu a Dějepisu.

tahaky tahaky1 tahaky2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Překladač Google

Jednoduchá a zároveň velmi užitečná aplikace, která Vám pomůže při studiu cizích jazyků. Nechybí podpora překladu mezi 80 světovými jazyky. Můžete využít možnost zadávání textu k překladu pomocí hlasu, klávesnice, rukopisu či vyfoceného obrázku. Aplikaci lze plnohodnotně využívat i offline.

Prekladac Google Prekladac Google1 Prekladac Google2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

CamScanner

CamScanner je inteligentní nástroj pro správu a vytváření dokumentů. Využijte fotoaparát ve svém chytrém mobilním telefonu ke skenování všech druhů papírových dokumentů a převeďte si je do pdf s podporou OCR textu. V rámci dokumentů můžete kdykoliv vyhledávat slova či slovní spojení pomocí OCR vyhledávače.  Jednotlivé dokumenty můžete řadit do skupin podle data vydání, tagovat dokumenty, zobrazit seznam nebo miniatury atd. Můžete nastavit heslo pro důvěrné soubory, aby se zabránilo úniku informací.

Free verze obsahuje reklamu, generované soubory obsahuji vodoznak a cloudové služby -Evernote a SkyDrive jsou k dispozici po dobu 7 dnů.

CamScanner CamScanner1 CamScanner2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Keep

Rychle si zaznamenejte, co Vám zrovna vyučující přednáší či co máte za domácí úkol v rámci aplikace Google Keep. Aplikace Vám při příchodu domů automaticky připomene Vaše povinnosti na další den. Vyslovte hlasovou poznámku, ať jste kdekoliv, a nechte si ji automaticky přepsat. Vyfoťte si tabuli, poznámky od spolužáka či jakýkoliv dokument, abyste je později mohli snadno vyhledat. Poznámky z této aplikace Vám budou kdekoliv k dispozici v telefonu, tabletu či počítači.

Google Keep Google Keep1 Google Keep2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here