TomTom přišel s bezplatnou navigací pro Android

2

 unnamed unnamed (2) unnamed (1)

Známý výrobce autonavigací TomTom přišel s novou GPS aplikací pro chytré telefony s Androidem. Aplikace vám nabídne všechny rozšířené funkce, které se objevují u navigací TomTom. Mezi tyto funkce patří zobrazování budov ve 3D, hlasový systém, dopravní informace, vyhledávání podle názvu místa a offline mapy celého světa.

Bezplatnost aplikace je omezená počtem navigovaných kilometrů. Pokud aplikaci používáte jen občas, tak by vám neměl dělat problém limit 75km měsíčně. Pokud vám 75km stačit nebude, tak budete muset sáhnou do kapsy pro 550 Kč a koupit si roční předplatné. Pokud chcete zakoupit předplatné na delší dobu, zaplaťte si rovnou 3 roky za 1235 Kč. Společnost TomTom změnila systém koupi aplikace, dříve jste totiž zaplatili 2000Kč za Evropskou navigaci a nemuseli jste řešit licenci, dnes musíte licenci obnovovat, ale myslíme si, že vás to vyjde levněji.

Pokud vlastníte starší verzi aplikace, máte možnost přejít na novější za pouhých 14Kč na první 3 roky. Od 1. října 2015 nebude starší aplikace dále aktualizována, ale nemusíte se bát, fungovat bude pořád. Pokud tedy vlastníte starší aplikaci, doporučujeme provést aktualizaci co nejdříve.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: tomtom.com

2 KOMENTÁŘE

  1. 75km? Na Apríla dobrý, jinak si to můžou nechat. Kdyby to bylo 750km tak by to sice bylo i jen na týden na dovolenou málo, ale už by se o tom nechalo přemýšlet. Ale 75km není ani na hodinu navigace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here