TomTom navigace pro Android je tady!

12

tomtom

Společnost TomTom, která je legendou mezi navigacemi, dnes na Google Play uvolnila svou aplikaci s navigací pro Evropu. Aplikace od TomTomu Vám umožní používat navigaci bez nutnosti online připojení kdekoliv v Evropě. Při zakoupení aplikace získáte také doživotní aktualizaci map.

Navigace jako jsou Sygic, CoPilot či Route 66 získali ve svém boji o potenciální zákazníky konkurenta se zvučným jménem. Splní TomTom očekávání a stane se  jedničkou mezi aplikacemi pro Android? To nám ukáží nejbližší týdny.

Samotní vývojáři na Google Play uvedli několik vlastností, proč byste si měli pořídit právě tutp naplikaci. Novinka nabízí hlasovou navigaci typu turn-by-turn s podporou rychlého přepočítávání tras a zastávkami, dále máte možnost si přepínat pohled mezi 2D a 3D. Aplikace dále nabízí denní a noční mód zobrazení, výpočet ekologické trasy či dokonalé navádění jízdními pruhy. V aplikaci nechybí ani upozornění na rychlostní radary v reálném čase.

 

TomTom TomTom TomTom


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

12 KOMENTÁŘE

 1. S tím „Free“ jste mě nachytali 🙂 Chvilku jsem si trochu myslel, že tam bude nějaký trial na odzkoušení…ale ono nic no. Takže hold zas čekat na warez verzi na vyzkoušení 🙂

  • Ať jdou do prdele. Nevím co víc bych měl mít… :c(
   Htc OneX – nekompatibilní
   Samsung galaxy tab 8,9 – nekompatibilní

 2. A pak se diví že lidé jim to kradou. Na Androidu se na to ale kazdy vykasle, Sygic je tombo moc levnejsi a o tolik horsi nebude. Na windows mobile jsem tomtom miloval, ale 800 za vychodni evropu a 1500 za celou? To prestrelili. Sygic s evropou jsem koupil za 500!

 3. Ahoj lidičky, mám osobní zkušenosti s off-line navigací Navigon, Sygic a on-line navigací Google. Musím říct, že nejlepší je (dle mého) Sygic. Má velmi příjemné zobrazení, má intuitivní ovládání, umožňuje stažení jen mapy té země, kterou potřebujete (bez nutnosti stahovat mapy celé evropy za 1500,- Kč o velikosti 3,31 GB ???!!!!) a kromě toho stojí POUZE 800,- Kč s mapovými podklady pro celou Evropu s doživotní aktualizací map 2x ročně (už prý nejen na jeden telefon, ale i na další telefony). Berte to tak, že TOM-TOMu ujel vlak a místo toho, aby stáhl androiďáky od konkurence, tak je odradil šílenou cenou, šíleným objemem velikosti dat pro mapy, a věřím, že budou z lidí stále tahat peníze, což se nedá se Sygicem vůbec srovnat. Sygic mě letos naprosto v pohodě a spolehlivě dovedl z ČR, přes Německo a Rarkousko na dovolenou do Itálie. Ať se jdou vycpat. A to prý těch 1.500,- Kč je pouze zaváděcí cena, která bude s nejvyšší pravděpodobností ještě navýšena. Jsou mimo, z čehož nemám vůbec radost a i když mám Sygic, tak jsem všem hlásil, že až přijde Tom-Tom, tak nebudu váhat ani vteřinu, ale po tom, co jsem si jen během dneška vygooglil, tak musím s politováním konstatovat, že TOM-TOM ani náhodou.

  DODATEK: 
  Program je optimalizovaný pouze na WVGA rozlišení 480 × 800 pixelů, namísto na HD (1280 × 720 px), kterým disponují nejvýkonnější telefony na trhu (V mém případě se v Google Play, protože žádný starší mobil s WVGA nevlastním, zobrazí hláška, že aplikace je se všemi mými zařízeními (tablety/smartphony) nekompatibilní This app is incompatible with all of your devices). 

  Na tom TOMTOM rychle musí zapracovat. Nejideálnější bude, aby aplikaci co nejrychleji aktualizoval, jinak si zadělá na pořádnou ostudu.

 4. Mapy jsem si koupila před rokem do Iphone, nyní je potřebuji instalovat do Samsung Galaxy S III. Lze to nebo si je musím koupit znovu? Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here