Tipy pro Android Wear #9 – Počítadlo a mnoho ciferníků

0

Je tady první prázdninový týden a s ním i dalších pět tipů na aplikace nebo ciferníky pro vaše chytré hodinky s Android Wear. Dnes se opět zaměříme především na designově a funkčně zajímavé zobrazovače času. Nechybí ale ani jedna užitečná aplikace.

Tally Counter for Wear

Tato užitečná aplikace vám pomůže s jednoduchým počítáním peněz, lidí, zvířat a vlastně všeho, co potřebujete. Aplikace existuje teprve necelé dva měsíce a třeba na některých prvcích ovládání to je poznat. Na druhou stranu ji však v Google Play najdete zdarma a budoucí aktualizace jsou jistotou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ORBIT – Watch Face

Patříte mezi fanoušky vesmíru? Jestli ano, určitě se vám zalíbí ciferník ORBIT – Watch Face, který krom jednoduchého zobrazování času zvládá i aktuální polohu slunce a měsíce. Nechybí ani široké možnosti přizpůsobení a změna barevných kombinací včetně přepínání mezi denní a noční šablonou. Někoho by však mohla odradit cena, která se pohybuje těsně pod hranicí 40 korun českých.

Orbit - Watch Face


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Paper Watch Free

Druhým ciferníkem, který si dnes ukážeme, je Paper Watch Free. Jak už název naznačuje, sází na konzervativní vhled připomínající papír a rozumí si s čtvercovým i kulatým displejem hodinek. Krom času dokáže ciferník zobrazovat i aktuální stav baterie a nechybí ani podpora úsporného ambient módu. Ciferník je k dispozici zdarma v Google Play a jestli jste fandy konzervativního designu, určitě jej vyzkoušejte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Moon Phase Pro

Moon Phase Pro je již v základu pokročilá aplikace, která vám živě simuluje aktuální pozici měsíce. Můžete ji použít také jako živou tapetu a podobně se chová i ciferník, který se mění podle aktuální polohy měsíce na noční obloze. Cena je s ohledem na širokou škálu funkcí vcelku přijatelná a pohybuje se okolo 30 korun českých.

Moon Phase Pro


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FORM Watch Face

Poslední ciferníkem je pro dnešek moderní FORM Watch Face. Ten se inspiroval grafikou k poslední vývojářské konferenci Google I/O a v jejích rysech vám může zobrazovat aktuální čas. Zamrzí jen, že krom jednoduchého zobrazování času nezvládne nic dalšího a alespoň informace o aktuálním stavu baterie nebo počasí by leckdo ocenil. Každopádně ciferník je k dispozici zdarma v Google Play a jestli vám padl do oka, určitě neváhejte a vyzkoušejte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here