Tipy pro Android Wear #8 – Spotify a foto ciferníky

1

Další dva týdny uběhly jako voda a je tady dalších pět aplikací a ciferníků, které by neměly chybět na vašich chytrých hodinkách. Dne se podíváme na nového oficiálního klienta pro Spotify, tři ciferníky nezávislé ciferníky a jeden od Microsoftu.

Spotify

Začnu hudební streamovací službou Spotify. Ta na konci tohoto týdne dostala velkou aktualizaci, jež přinesla nativní aplikaci pro chytré hodinky s Android Wear. Díky té je Spotify nejlépe připravenou službou pro chytré hodinky a hravě překonává i Google Play Music přímo od Googlu.

Spotiffy-AndroidWear-2

Krom jednoduchého ovládání aktuálního playlistu totiž nabízí i procházení alb nebo autorů a mobil díky tomu můžete při většině situací nechat v kapse. Google by měl podobný komfort brzy nabídnout, oficiálně však zaměstnanci zatím mlčí a bližších informací jsme se nedočkali ani na letošní vývojářské konferenci Google I/O.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ciferník OneDrive

Překvapením bylo v tomto týdnu vydání ciferníku OneDrive Microsoftem. Nejde o nic převratného, jestli ale hledáte jednoduchý ciferník s pěknou fotkou na pozadí, může vám stačit. Microsoft slibuje, že na vašich hodinkách při každé aktivaci ukáže jednu z nejlepších fotek za posledních 30 dní. Microsoft fotky na pozadí bere z Bingu nebo z vašich složek na OneDrive. Výběr ale nemůžete nijak ovlivnit.

Android Wear 8

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

500px

Téměř stejnou možnost jako OneDrive nabízí i oficiální ciferník od profesionální fotografické služby 500px. Ta je pro Android Wear dostupná už od samotného počátku a v zásadě nabízí to stejné. Jako zdroj fotek je ale pochopitelně použit stejnojmenný server.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sydney watchface by Sol

Dalším ciferníkem tentokrát už od méně známých vývojářů je Sydney watchface by Sol. Jak už z názvu vyplývá, nabízí celodenní pohled na jedno z největších měst v Austrálii. Ciferník je navíc animovaný a jen tak vás neomrzí. Stojí však necelých 40 korun, což je u ciferníku průměrná cena.

Sydney watchface by Sol

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Flip Clock Watch Face

Posledním ciferníkem pro dalších dva týdny je Flip Clock Watch Face.  Ten krom klasického zobrazování hodin nabídne i informace o stavu baterie vašich hodinek i mobilu. To jen ta všechny hodinky nenabízí, a jestli často válčíte s výdrží, může se tenhle ciferník hodit.

Flip Clock Watch Face

Samozřejmostí je přizpůsobení písma, animace i informace o počasí. I cena je přijatelná a ciferník je v Google Play k dispozici za necelých 30 korun českých. Jestli tedy fandíte klasice a oceníte informace o baterii mobilu i hodinek na zápěstí, určitě jej vyzkoušejte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here