Tipy pro Android Wear #7 – Pitný režim a hromada ciferníků

0

Další týden utekl jako voda a je tady další přehled vybraných aplikací a ciferníků pro chytré hodinky s Android Wear. Dnes se zaměřím především na povedené ciferníky, které jsem v minulých dílech trochu opomíjel, a byly minimálně v menšině.

Pitný režim

Opět však začnu aplikací. Pitný režim je aplikací Karlovarských minerální vody a její princip je jasný už z názvu. Především v letních měsících, které u nás už téměř začaly, se může opravdu hodit. Funkce je jednoduchá. Do aplikace si postupně zaznamenáváte svůj pitný režim a nechybí ani zaznamenávání cíle v litrech.

Aplikace se pochopitelně nevyhnula brandu Karlovarských minerálek, nejde ale o nic rušivého a jestli nejste zrovna alergičtí na product placement, ani jej nezaregistrujete. Aplikace je k dispozici zdarma a najdete ji v Google Play Storu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Math Wear

Math Wear je jednoduchou logickou hříčkou pro všechny, kteří mají rádi hlavolamy. Princip hry je takový, že na displeji hodinek se zobrazí čtveřice čísel. Přičemž jedno z nich dává součet zbylých tří a vaším úkolem ho co nejrychleji najít. Po správné odpovědi se dostanete do další úrovně, a když se netrefíte, hra končí. Hra je k dispozici zdarma, a pokud by vám hraní na hodinkách nevyhovovalo, můžete si ji spustit i na smartphonu.

Tipy pro Android Wear 7-4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Time in Words Watch Face

A už se konečně dostávám ke slibovaným ciferníkům. Prvním je Time In Words Watch Face. Na Google Play je k dispozici za necelých 22 korun a ukáže vám v designově povedené formě aktuální čas. K dispozici je němčina a angličtina a nechybí ani úsporný ambient mode.

Time in Words


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Despicable Watch Face

Druhým ciferníkem je Despicable Watch Face. Jde o oficiální ciferník k filmu Despicable Me a vyjde vás na 22 korun. Pokud patříte k fanouškům Mimoňů a chtěli byste je mít i v hodinkách, určitě ji alespoň vyzkoušejte. Ostatně 22 korun není cena, která by vás měla po finanční stránce zruinovat.

Despicable watch face


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Paris watchface by Sol

Posledním ciferníkem je Paris watchface by Sol. Ta si získá všechny milovníky francouzské Paříže. Ciferník umí změnit svůj vzhled podle aktuální denní doby a aktivně pracuje s východem a západem slunce. Ciferník však nepatří k nejlevnějším a vyjde vás na necelých 40 korun.

Paris watchface


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here