Tipy pro Android Wear #4 – Alternativní launcher a kompas na zápěstí

0

Dva týdny jsou pryč a je tady další přehled pěti aplikací pro chytré hodinky s platformou Android Wear. Dnes se dostalo na nástroj do přírody, pokročilé poznámky, alternativní launcher a dva povedené ciferníky.

Compass

Aplikace Compass zvládá přesně to, co byste podle názvu očekávali. Po spuštění se ukáže na displeji jednoduchý elektronický kompas. Aplikace navíc funguje i bez připojení k internetu a to je dost důležitý fakt. Oceníte to třeba, když vyrazíte do přírody bez mobilu.

Android Wear 4 -

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Wunderlist

Druhou aplikací dnešního přehledu je Wunderlist. Jde o povedený poznámkovník. který sází na netradiční design a přehlednost. Aplikace pro Android Wear však stále budí dojmy spíše bety než zcela finální verze.

Android Wear 4 --2

Každopádně pokud vám nevyhovuje třeba Evernote nebo Google Keep, určitě vyzkoušejte Wunderlist. Je k dispozici zdarma, a pokud se vám zalíbí, můžete si i připlatit za premium verzi.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Wear mini launcher

Wear Mini launcher je povedený alternativní launcher, který ocení především všichni čeští uživatelé, jež si příliš nerozumí s hlasovým ovládáním. Launcher totiž umožňuje přes displej všechny nainstalované aplikace na hodinkách a také obsloužit nastavení smartphone. Nechybí třeba možnost vypnutí Wi-Fi nebo zapnutí tichého režimu.

Android Wear 4 --3

Launcher je k dispozici zdarma, jestli se vám ovšem zalíbí, můžete vývojářům přispět na vývoj buď symbolicky dvacetikorunou, třicetikorunou nebo štědře 140 korunami. Jde ale o dobrovolný příspěvek a nejde o in-app transakci, po které by se vám odemkly další funkce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Watch Faces for Android Wear

Jako předposlední si ukážeme další aplikaci pro tvorbu vlastních ciferníků. Oproti těm z předchozích dílů nabízí bez placení většinu svých funkcí a připlatíte si jen, když byste si chtěli importovat externí ciferníky. Jejich bohatou škálu najdete na oficiálním fóru k této aplikaci.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Illustration Watch Faces by VA

Na závěr jsem si nechal jeden povedený ciferník. Zakládá si na komiksovém vzhledu, a pokud máte tento styl rádi, určitě vám padne tenhle vzhled do oka. Ciferník však není bezplatný a vývojáři si řeknou o necelých 25 korun.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here