Tip: Kde získat placené aplikace zdarma

1

Máme rádi aplikace a ještě raději ty bezplatné. Ještě více nás pak ale určitě potěší, když získáme aplikaci, za kterou bychom obvykle museli zaplatit, zdarma, navíc legálním způsobem. A tak si tedy ukážeme pár tipů, kde takové objevit.

Amazon App of the day

amazon

Přestože Amazon oproti Google Play není pro stahování aplikací tolik populární, má jednu podstatnou výhodu. Každý den na tomto webu najdete jednu aplikaci pro Android zdarma. Najdete ji jednoduše, stačí zavítat na Amazon Appstore kde se na titulní straně každý den nachází aktuální aplikace zdarma, zároveň Vám odpočítavadlo sdělí jak dlouho ještě bude bezplatně k mání. Stačí si už jen nainstalovat Amazon Appstore a můžete stahovat.

AppGratis

appgratis

Zde funguje opravdu jednoduchý systém, každý den se objeví jedna jediná aplikace zdarma. Pří stažení vás AppGratis přesměruje na Google Play, a tak snadno uvidíte, zda je kompatibilní s vaším zařízením. Nevýhodou tohoto webu/aplikace by snad mohla být občasná nabídka některých aplikací, které bohužel nejdou aktualizovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Play průzkumy

Kredity výměnou za vaše názory? Ano, jednoduše nainstalujte Google Opinion Rewards, vyplňte krátký dotazník a sbírejte mince. Jen to tedy chce trochu trpělivosti, protože jste limitováni jedním dotazníkem týdně, přičemž za každý si můžete vydělat maximálně dolar, ale za těch pár minut vašeho času to není špatná nabídka.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pomoc s překladem aplikace

Pokud ovládáte jiný jazyk než angličtinu a máte štěstí, můžete rovněž zkusit kontaktovat vývojáře a navrhnout mu pomoc s překladem aplikace. Většina z nich vám premium verzi této aplikace nechá zdarma a navíc procvičíte jazyk a necháte v aplikaci kus své práce.

Google Play a záruka vrácení peněz

apprefund

S touto službou sice nezískáte žádnou aplikaci zdarma, ale rozhodně ušetříte, pokud nebudete s danou aplikací spokojeni a už jste se přece jen rozhodli za ni zaplatit. Určitě už jste mnohokrát uvažovali, zda má smysl nějakou aplikaci kupovat, či ne. Se zárukou vrácení peněz nad tímto nemusíte nějak zvlášť přemýšlet, jednodušší je aplikaci prostě zakoupit a otestovat. V případě, že vám nesedne, jednoduše ji „vrátíte“. Ale pozor, máte na to jen dvě hodiny.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here