Tip na aplikaci: Slovenské a české TV

5

Slovenske a ceske TV Slovenske a ceske TV1 Slovenske a ceske TV2

Včera jsem Vám představili aplikaci Televize v mobilu, jenž umožňuje sledovat online program dvacítky českých a slovenských televizních stanic. Na článek reagoval čtenář Václav Valta, jenž nám zaslal tip na aplikaci Slovenské a české TV, která podle jeho slov funguje bezvadně a nabízí mnohem více stanic.

Aplikace Slovenské a české TV opravdu nabízí více než 50 nejrůznějších TV stanic v českém a slovenském jazyce. Sledování těchto kanálů je velmi jednoduché nejednoduší je si stáhnout z Google play aplikaci Slovenské a české TV, která Vás přesměruje na mobilní web serveru spusti.net,  kde si můžete vybrat již Váš oblíbený kanál. V nabídce jsou téměř všechny české televizní stanice včetně dokumentárních, filmových  a sportovních kanálů. Bohužel velké množství programů je vykoupeno nasazenou agresivní reklamou :-(. Pro bezproblémové sledování všech kanálů je nutné mít nainstalován jeden z přehrávačů VLC PlayerMX Player či VPlayer.

Přehled aktuálně vysílaných českých stanic: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, ČT :D, ČT Art, Nova, Nova Cinema, Nova Sport, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Fanda, Telka, Smíchov, Barrandov, Disney Channel, JimJam, AXN, AXN Black, CS Film, Filmbox Extra, Horror Film, Eurosport, Eurosport 2, Sport 1, Sport 2, Sport 5, Animal Planet, Discovery Channel, Discovery Science, National Geographic, Paprika, Spektrum, TLC, Travel Channel, Country no 1., Óčko, Óčko Gold, Óčko Expres, Rebel, Retro Music Television, Šlágr, Relax, Fashion TV, Active a Noe

Přehled aktuálně vysílaných slovenských stanic:Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus, WAU, Senzi, TA3, Musiq1, Spartak TV, TV8, Lux


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

  1. Odinstalováno po chvíli. Po spuštění hned přejde do prohlížeče. Takže Vám bohatě stačí odkaz. Potom jsem to zkusil na PC – plno reklam (Některé zablokoval Adblock) a z videa se mi dostalo jednoho snímku a pak to spadlo. Takže k ničemu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here