Tip na aplikaci: Skypicker – levné letenky v kapse

1

Služba Skypicker umožňuje rezervaci levných letenky po celé Evropě. Vše se děje díky univerzálnímu vyhledávači leteckých spojů, který propojuje a prohledává databází  téměř všech lowcostových aerolinek. Právě díky tomuto propojení si můžete jednoduše a pohodlně poskládat nejlevnější round-trip po celé Evropě.

Službu jste doposud mohli znát převážně z webového prohlížeče. Alternativou k prohlížeči je androidí aplikace, která je plnohodnotným doplňkem této webové služby.  Jak na webu můžete i v rámci aplikace pohodlně najít ty nejlevnější spojení a rovnou si je i zarezervovat, což Vám ušetří jak čas tak i nemalé finanční prostředky. 

Mobilní aplikace Vám nabízí příjemné prostředí, které usnadní vyhledávání. Bohužel se vývojářům nepodařilo plnohodnotně integrovat jednoduchý a zároveň přehledný vyhledávací mechanizmus, který je na webu. Ale i tak nabízí aplikace možnost vyhledávání, v rámci všech parametrů jako na webu. Aplikace jistě potěší všechny cestovatele baťužkáře, kteří mají nyní možnost mít neustále databázi levných letenek ve své kapse.

Skypicker 2 Skypicker 1 Skypicker

 Aplikace nabízí:

  • jednoduché a rychlé hledání letenek 
  • vyhledává i větší časová období, nemusíte zadávat konkrétní datum
  • vyhledává i ve větších geografických oblastech
  • vyhledává letenky všech velkých nízkonákladových aerolinek jako Ryanair či WizzAir
  • zobrazuje všechna možná spojení letů od různých nízkonákladových aerolinek
  • nabízí bezpečnou rezervaci letenek přímo v aplikaci


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aplikace dokáže vyhledat spojení  u následujících nízkonákladovek: SmartWings, Ryanair, WizzAir, Jet2, Volotea, Air Iceland, Iceland Express, easyJet, transavia.com, germanwings, Jetairfly.com, Air One, Vueling, Aer Lingus, belleair, Pegasus, Norwegian, Monarch, WOW Air, flybe, airBaltic, Binter Canarias, SunExpress, Air Arabia, Fly Dubai, Condor, TUIfly, Blue Air, Blue Panorama

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here