Tip na aplikaci: Pitný režim

4

Pod taktovkou Karlovarských minerálních vod a.s. vznikla zajímavá aplikace Pitný režim, která Vám pomůže s dodržováním správného pitného režimu. Aplikace na základě vašich tělesných měr sama vypočte optimální denní spotřebu vody.

Vy si pouze nastavíte upomínky, aplikace Vám poté v pravou chvíli oznámí, že je nejvyšší čas se napít. Upozornění je doprovázeno zvukem a objeví se v notifikační liště, aby Vás aplikace nerušila v nočních hodinách je třeba si nastavit dobu kdy si nepřejete být rušeni.

Informace o denní spotřebě můžete jednoduše zadávat do aplikace pomocí widgetu umístěného na ploše vašeho zařízení.  Vyzkoušejte aplikaci a přesvědčte se sami, že vám pravidelný pitný režim dodá energii k práci, zábavě i sportu.

 pitny_rezim pitny_rezim1 pitny_rezim2

Pitný režim neboli doplňování tekutin do těla, by mělo překrýt denní výdej tekutin ale i ztráty v průběhu spánku. Denní příjem vody by měl odpovídat zhruba dvěma až třem litrům vody v závislosti na vytížení daného jedince a jeho věku. Při náročných fyzických aktivitách je nutné uzpůsobovat pitný režim, aby nedošlo k dehydrataci. K ní dochází (i bez pocitu žízně) většinou v zimě (suchý vzduch) a v horkých letních dnech. Zdroj: cs.wikipedia.org


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

    • Ten článek nemyslíte vážně doufám… Neříkám, že se musíme zaplavit 5 litry denně, ale pitný režim je potřeba pro zdravou životozprávu.Čistá voda obsahuje plno minerálů, které tělo potřebuje. Navíc díky tomu se tělo zbavuje škodlivých látek.

      Navíc v článku je něco o šťávě, která je tvořeno cukry, které zpomalují metabolismu a přispívá k ukládání tuku.. No zkrátka nevěřte televizi, ale ani některým neodborným článkům…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here