Tip na aplikaci: Liftago Taxi – ušetřete za jízdu taxíkem

1

Liftago Liftago 1 Liftago 2

V aplikaci Liftago Taxi naleznete nabídky šoférů taxi ve Vašem okolí. Nemusíte tak zdlouhavě hledat nejvýhodnější odvoz domů. Stačí si vybrat nejvhodnějšího řidiče podle ceny, dojezdové vzdálenosti nebo hodnocení. V rámci aplikace můžete sledovat na mapě příjezd taxíku k Vám.

V rámci aplikace najdete kontrolní taxametr jenž Vám zaručí poctivé vyúčtování, navíc v rámci aplikace naleznete nejbližší trasy k Vašemu cíli.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. A jeje, uz zase dalsi trapacky selfpromo? Dete uz s tou zhovadilosti naprosto k nicemu tam kde se telo setkava se zidli, nikdo na vas uz vy chudaci neni zvedavej!! Zajimavy je, ze vsude se clovek docte jen jak je to vyborny a skvely, ale jen od ubozaku co si delaji vlastni promo, zadny doopravdicky zakaznik to nikde nehodnoti. A hadejte proc, ze by proto, ze tam zadny nemaji?? :-))) A o tech pleckach co tam nabizi svoje ,,ehm sluzby,, nema ani snad smysl mluvit!! :-(( Nojono liftago posledni stace stejne jako ta ubohost taxiagent ( dej jim panbuh vecnou slavu ) pro zoufalce co odevsad uz vyhodili a nikde je nechteji vzit. Ale jinak, jinak je to naprosto vynikajici appka, muj kod nezapomente si ho zadat at mi taky neco kapne je FaKOfLiFTaGo57 dekuju :-)))) takze nazdar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here