Tip na aplikaci: Kupi.cz – nakupujte chytře

0

Kupi1 Kupi Kupi2

Portál Kupi.cz, který hlídá ceny v supermarketech, představuje novou mobilní aplikaci. Ta by se měla stát každodenním průvodcem zákazníků při nákupech.

Na portálu Kupi.cz naleznete informace o akčních cenách zboží v jednotlivých řetězcích – máte tak přesné informace kde je daná položka v akci, za kolik bývá průměrně k sehnání i za jakou cenu se zboží vyplatí koupit do zásoby. To všechno nyní můžete mít i ve svém Androidu. Stačí si stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci Kupi.cz.

Aplikace umí pracovat s geolokací. Kdykoliv potřebuje pořídit určité zboží, stačí si ho v aplikaci vyhledat. Ihned se Vám ukáže, kde v okolí můžete položku koupit za akční cenu, seřazeno od nejbližšího obchodu. Druhou hlavní vychytávkou aplikace je integrované čtení čárových kódů. Tuto funkci nejlépe využijete ve chvíli, kdy stojíte v obchodě a rozhoduje se, zda zboží za danou cenu pořídit. Stačí naskenovat čárový kód a aplikace Vám poradí, za jakou cenu je produkt obvykle k mání i za jakou cenu byl k dostání nejlevněji za poslední tři měsíce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here