Tip na aplikaci: Kontakty v Material Designu

1

Material Design, jakožto nový standard, byl představen na konci června v rámci letošní vývojářské akce Google I/O, jež se každoročně koná v americkém San Francisku. V jeho rysech bude kompletně přepracována připravovaná nová verze operačního systému Android s kódovým označením L a velká část fanoušků hodnotí tuto novou koncepci jako jednu z nejlepších, kterou jsme u zeleného robota zatím mohli vidět.

Ready

Material Design by měli začít respektovat i vývojáři, pro které je určena Preview verze chystaného Androidu L. Aplikací je sice zatím pramálo, stále jich však přibývá a za zmínku stojí novinka Ready. Jde o správce kontaktů, jež je kompletně zpracován podle nových designových pravidel.

Ready Contact List Ready Contact List1 Ready Contact List2

Nechybí ani široký seznam funkcí a nezapomnělo se ani na tak užitečné rychlé zkratky v případě, že zrovna nemůžete vzít příchozí hovor. Pokud byste rádi ochutnali nový design a nevyhovuje vám výchozí správce kontaktů, určitě nezapomeňte Ready vyzkoušet. Dobrou reputaci aplikaci kazí jen trochu agresivní platební model, kdy za všechny funkce musíte zaplatit bezmála 65 Kč. Pro vyzkoušení je však k dispozici i verze zdarma s reklamami.

www.youtube.com/watch?v=6LOTsTYRtaI


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: phonearena

1 komentář

  1. Pokud 20 lidí v nastavení zadá váš kod můžete si apku odemknout zdarma . Tady je můj EDE3-933E-8CDF . Sdílejte vaše

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here