Tip na aplikaci: Hideman VPN – VPN spojení snadno a rychle

0

Hideman VPN1 Hideman VPN3 Hideman VPN4

Aplikace Hideman VPN Vám umožní jednoduše vytvořit VPN spojení na některý se svých serverů jenž jsou umístěny v 16 lokacích po celém světě. VPN spojení je kodováno pomocí 256bitového cryptovacího algoritmu, který zabezpečí ochranu pro Vaše data vy tak můžete skrýt svou IP lokaci před celým světem. Což se mnohdy hodí pro sledování lokálně vázaného obsahu, nejrůznější lokální služby (Netflix, Hulu, sportovní přenosy). Službu lze také využít pro oklamáni omezení instalací aplikací z Google play mimo určené trhy. S  Hideman VPN se Vám již nestane, že by jste nemohli nainstalovat jakoukoliv lokálně omezenou aplikaci z Google play.

Aplikace  Vám nabízí kredit v podobě užívání 5 hodin VPN týdně zdarma, což Vám dostatečně vystačí na oklamáni Google play či shlédnutí pár epizod seriálu. Komu by 5 hodin týdně nestačilo služba nabízí možnost předplatného, buďto v rámci hodinových balíčku či předplatného (viz. obrázek níže).

Připojení k VPN zvládne opravdu každý, ovládání aplikace je velmi nativní stačí si vybrat lokalitu v podobě země, poté již zvolit server doporučujeme vybrat ty nejméně využívané (tzn. Load číslo co nejnižší). Jakmile je spojení navázáno můžeme začít využívat služby jenž nejsou dostupné v rámci ČR. Doporučujeme Vám umístit widget na plochu Vašeho Androida, která Vás bude informovat o aktuálním stavu VPN spojení.

Hideman VPN7 Hideman VPN8


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here