Tip na aplikaci: FireTube je hudební přehrávač Youtube

0

Jestliže patříte k lidem, kteří holdují poslechu hudby na mobilních zařízeních, pak jste již určitě řešili problém, kdy nemůžete videoklipy ze serveru Youtube poslouchat aniž byste se na ně zároveň nedívali. Několik aplikací, které by podobný problém vyřešili, se v obchodu Play sice vyskytlo, nikdy však nešlo o příliš kvalitní aplikace, většinou byly buď naprosto nepoužitelné po stránce uživatelské přívětivosti, nebo byly přeplácané reklamou.

 FireTube FireTube1 FireTube2

Dnešní tip na aplikaci patří té s názvem FireTube. Ta nabízí intuitivní přehrávání hudebních klipů z Youtube na pozadí, můžete tedy poslouchat některou z milionů skladeb a přitom se věnovat jiné práci. Vedle dobré funkčnosti (kterou dokreslují i kladné recenze v češtině) nabízí FireTube i zajímavě pojatý design, který obsahuje i prvky tzv. „material design“.

Autoři aplikace nejsou na tomto poli nováčky – na vrub jim jde i stejnojmenné rozšíření pro prohlížeč Mozzila Firefox. Rozšíření samotné je pak s aplikací pro Android provázáno, dostupná je tedy i synchronizace playlistů napříč zařízeními.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here