Tip: jak stahovat z Dropboxu celé složky?

5

Používáte v Androidu Dropbox a také nechápete, proč oficiální aplikace neumí stahovat celé složky? Pokud si chcete do zařízení uložit například album z dovolené nebo poznámky z více předmětů ze školy či práce, pak stahovat soubory ručně po jednom, nebo je označovat, může být docela zdlouhavé a nepraktické.

Totéž si asi řekli vývojář Dario Solera, který se rozhodl vytvořit jednoduchou aplikaci, která výše popisované problémy hravě řeší. Aplikace je bohužel funkční tak nějak napůl – sice s ní hravě a perfektně můžete stahovat složky s jejich obsahem do zařízení, vlastní obsah složky však neuvidíte. Ten si musíte prohlídnout prvně přes defaultní aplikaci. Dalším nedostatkem aplikace je fakt, že pokud si jednou zvolíte složku ke stahování, proces již nejde stornovat.

Nezbývá než doufat, že bude užitečná funkce stahování celých složek implementována v nejbližší aktualizaci oficiální aplikace, a nebo Dario Solera svoji aplikaci ještě vyšperkuje.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

  1. To isté a ešte viac dokáže aj súborový manager x-plore. Poradí si nie len s dropboxom, ale aj s google drive, sugar sync a box

    • X-plore jsem používal na Symbianu, na Androidu jsem spokojeny s ES Správcem. Nicméně díky za tip, vyzkouším.

      • ES manager to umi taky. V podstate je folder downloader zbytecny pro kazdeho, kdo umi pouzivat jakykoliv file manager z marketu. Ale treba ma nekdo dobry pocit z toho, kolik aplikaci narve do mobilu, nez se uplne zesere.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here