Tip: buďte informováni o příchozích sms bez vyrušení

2

Znáte to – hrajete hru, díváte se na film, běží vám navigace, zrovna fotíte… když v tom přijde sms zpráva. V lepším případě se jen ozve zvuk příchozí sms, v horším případě vyskočí pop-up, na který třeba omylem kliknete a malér může být na světe – hra vám bez uložení spadne a vypne se, ve filmu prošvihnete klíčovou scénu a musíte si jej vracet zpět, shodíte si navigaci na pozadí a přejedete odbočku, nebo jedinečný okamžik, který jste chtěli zaznamenat je pryč.

To vše, jelikož jste při kliknutí na display v okamžiku vyskočení pop-up aktivovali režim psaní zprávy. A nebo opačný extrém – chcete být informování o příchozích sms bez nutnosti opoštět právě provozovanou činnost či shazovat aplikaci na pozadí.

Tohle se vám už ale s aplikací SMS Flash stávat nemusí. SMS Flash vás upozorní pomocí neinteraktivní bubliny o příchozí zprávě bez jakékoliv další interakce. Můžete být tedy informováni o příchozí zprávě a zároveň být nerušeni od činnosti, kterou na svém zařízení právě provádíte.

Aplikace neobsahuje reklamu, ani nevyžaduje připojení k internetu. V nastavení aplikace si můžete zvolit stupeň průhlednosti vyskakovacího upozornění, zbarvení pozadí, délku jeho zobrazení, pozici, a mnohé další.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Spíše by mě zajímala nějaká app,která to pop-up okno zobrazí. bez zbytečných serepetiček, bez náhledu textu, jen okno „Přišla SMS od Petr v 10:29“ – OK a Zrušit. Ani nechci nastavování vlastních zvuků a hlasitosti, na to už mám Profiler. Prostě jen upozorňovač, co nemá 2GB a nevysává baterku jak pijavice. Co jsem zatím našel a vyzkoušel mi, bohužel, nevyhovuje 🙁

    • Něco takového možná bude někde řešeno nějakým pluginem do programu na změnu celého UI. Bohužel všechny tyto aplikace/pluginy budou baterku určitě děsně vycucávat. Pak se z mobilního telefonu stane telefon, se kterým člověk musí všude nosit nabíječku… Kdyby se raději výrobci nehnali za výkonem a rozměrama, ale řešili baterku. Ale to je na dlouhé diskuze a stejně nic z toho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here