Těšíte se na Vánoce? Stáhněte si adventní kalendář pro Android

3

Měsíc prosinec včera začal a do Vánoc zbývá jen několik týdnů. Čekání na Ježíška si můžete zpříjemnit aplikací Christmas Countdown 2012 pro Android. Jedná se o virtuální adventní kalendář, ve kterém každý den otevřetd jedno okénko a dozvíte se, kolik dní ještě zbývá do Štědrého dne. Kromě toho se zobrazí roztomilý kreslený obrázek ze života elfů, kteří připravují Vánoce.

Adventní kalendář se jistě bude líbit zejména dětem, čekání na Vánoce si s ním však mohou zpříjemnit také dospělí. Ti si navíc mohou zdokonalit v cizím jazyce, aplikace totiž obsahuje krátké veršované vyprávění v angličitně.

Vývojáři navíc uvádějí, že letos zdarma zpřístupnili všech 24 okének v adventním kalendáři a jedinou nevýhodou proti placené verzi je tak přítomnost reklam. Christmas Countdown 2012 si můžete stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Angry Brirds Session po poslední aktualizaci mají také v sobě taky „adventní kalendář“. Tedy nová skupina levelů, které jdou hrát až bude číslo levelu stejné s číslem dne v Prosinci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here