Tento víkend ve Velikonoční ošatce Runtastic zdarma

7

Tento víkend mohou všichni zákazníci Vodafone stahovat z Velikonoční ošatky aplikaci Runtastic PRO zdarma až do konce víkendu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

httpv://www.youtube.com/watch?v=hApyuOHVOVY

Runtastic

Runtastic

Aplikace Runtastic je Váš osobní trenér pro běh, cyklistiku, turistiku a jiné sporty. Váš smartphone automaticky během sportovní aktivity zpracovává všechny důležité údaje, jako je např. čas, vzdálenost, trasu, nadmořskou výšku díky GPS.  Na podkladě nasbíraných dat Vám aplikace vyhodnotí jednotlivé aktivity, formou statistik (průměrná rychlost, spálené kalorie atd..)  Runtastic Vám nabídne tréninkový deník, statistiky, tréninkovou analýzu doplněnou o hlasového trenéra, který Vás povede k lepším výkonům. Aplikaci můžete propojit s POLAR Wearlink+ Bluetooth a sledovat tak svou tepovou frekvenci během všech aktivit.

 Runtastic Runtastic Runtastic

Runtastic Runtastic Runtastic


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7 KOMENTÁŘE

 1. Já teda nevím jaký je rozdíl mezi verzemi pro a lite, ale po nainstalování to všude ukazuje, že se jedná o verzi lite.

 2. po stáhnutí to vypadá na lite, ikona má napsáno lite, ale po registraci ti to napíše, že máš placenou verzi od vodafonu navždy zadarmo

 3. Když se po stažení přes ošatku podívám do android marketu, tak mám nainstalovanou verzi Lite. Takže nějak nechápu tu hlášku Vodafonu, že mám „placenou verzi navždy zadarmo“ – když verze Lite je zadarmo (možná ne navždy, ale pochybuju, že by tohle Vodafone vyjednal).
  Na druhou stranu jsem si v ošatce nikde nevšimnul toho, že by se zmiňovali o tom, že půjde o verzi PRO (až na tu hlášku, že jde o placenou verzi a na ikonku aplikace, která patří verzi PRO). Ale zároveň ani nepíšou, že by mělo jít o verzi Lite (možná jsem to někde přehlídnul).
  Je dost možné, že jde o verzi bez označení (ani Lite ani PRO) určenou pro Vodafone, ale to už si spíš myslím, že jde jen o švindl Vodafone, jak udělat ošatku zajímavější, co se týče nabízených aplikací.

 4. V nastavení je možnost „vložte promo kód“ zešedivělá, ve verzi Lite by ta možnost byla aktivní, což nasvědčuje tomu, že toto bude PRO. Spíš je to nedotažené ze strany Vodafonu než podvod (měli napsat, že jde o PRO, ikona by určitě neměla nést název lite atd.)

 5. V tom případě ano. Neznám rozdíl ve funkčnosti obou verzí – jen stažená verze se tváří ve všech směrech jako Lite.

 6. Jde opravdu o PRO verzi. Po stáhnutí jsem jí nedovolil přístup na internet. Zobrazovala se dole reklama a v nastavení nebyly aktivní položky označené PRO šlo o minimálně o 2. a 3. položku shora. Po dovolení přístupu to vyhodilo hlášku o Vodafonu, reklama zmizela a položky se zpřístupnily (a zmizelo označení PRO).

  Na druhou stranu nevím, co taková aplikace přináší navíc oproti RunKeeperu, který je na Marketu zdarma (tipuji to na nějaký rozdíl ve webové části). Osobně nejspíš zůstanu u Locusu a zaznamenávání trasy. Exportuje do GPX a můžu si vybrat, jak data zpracuji.

 7. no nevim … darek jak stehno 😀 … Promo kod se normalne nabizi a dnes jsem dostal hlasku, ze mi za 2 dny vyprsi membership … tak mily Runtasticu paaaa paaaa 😛

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here