Telltale oznámí novou sérii hry: Guardians of the Galaxy a předvede nový díl hry The walking dead

0

aa-marvel-guardians-of-the-galaxy-telltale

Telltale Games odhalili své plány na hru Guardians of Galaxy. Hru včera představili na ocenění her, předtím než Telltale prozradili pár detailů o jejich projektu na blogu.

Zakladatel Telltale a výkonný ředitel Kevin Bruner řekl, že hráči budou mít možnost zahrát si za různé hrdiny, také si mohou zahrát za pilota lodi, kde mohou lítat vstříc novým dobrodružstvím kolem vesmíru. Telltale plánuje vydat první epizodu, která bude mít 5 částí. Bude vydána v roce 2017 na konzole, PC a telefony

Dále Telltale také nabídli jedinečný první pohled na nejnovější díl Walking Dead série, která se bude jmenovat: ‚The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier‘ . Zde se můžete podívat na trailer:

www.youtube.com/watch?v=8PO5g0vVPlM

První epizody budou k dispozici 20. prosince 2016 na Androidy a ostatní zařízení. “The Walking Dead: A New Frontier bude působit jako nový začátek pro hráče, kde nebudou obeznámeni s  dívčí postavou jménem Clementine  [postava minulých dílů], bude to také pokračování pro hráče, kteří hráli první a druhou sérii.

Telltale už kdysi vytvořili pár herních sérií, jako je například: Minecraft, Game of Thrones a Batman.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here