Taxi Club – taxi jako na zavolanou

0

Taxi Club je jedním z těch diskutovanějších projektů posledních pár týdnů. Jeho cíl je velmi snadný: skoncovat s přemrštěnými cenami taxi služeb. A to ne jenom ve velkých městech jako je například Praha, i mimo naše hlavní město se najdou tací, kteří Vás za cestu s nimi doslova ,,stáhnou z kůže“.

Prozatím se však musíme spokojit s taxíky na území Prahy, žádná další města podporována v současné době nejsou, jde však o momentální stav, na jehož změně se již pracuje. Koncem roku se má projekt rozrůst do velkých zemích po Evropě, jako je například Norsko, Francie a Maďarsko. Ze zahraničních zemí, které jeví zájem spolupracovat můžeme zmínit například Kanadu.

Už víme kde, stále jsme ale neřekli co aplikace konkrétně nabízí a s čím Vám pomůže. Jedná se o velmi příjemně uživatelsky vyřešenou aplikaci pro mobilní telefony s Androidem ve verzi 2.1 a vyšší (další platformy jako iOS a WP jsou v přípravě), která Vás po zmačknutí hlavního tlačítka v aplikaci díky zjištěné poloze GPS spojí s operátorem místní taxislužby.

                

Tyto taxislužby jsou ověřené proto, že mají uzavřenou dohodu s poskytovateli aplikace. Nabízejí vždy nižší ceny než konkurence a mnohdy se nejedná o zanedbatelné částky, zvláště pokud cestujete trochu déle/dále.

Tvůrci toto zvýhodnění označují jako ,,klubové ceny“ (členem se stanete automaticky poté, co aplikaci nainstalujete). Podle informací tvůrců aplikace tímto způsobem ušetříte až čtvrtinu vynaložených nákladů a to jak sami uznáte stojí za to.

Aplikace toho víc neumí, není to ani potřeba, soustředí se na co největší jednoduchost, ve které je krása. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play, takže pokud často využíváte služeb taxíků, jistě by ve Vašem telefonu s Androidem neměla chybět.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here