Tankujte levněji s Androidem

1

Dnes jsme si pro všechny motoristy přichystali článek, v rámci kterého si představíme androidí aplikace, které nám poradí kde nejlevněji natankovat.

Pumpdroid

 Pumpdroid1 Pumpdroid Pumpdroid2

Aplikace nabízí možnost hledat stanice podle kritérií, které je možno upravovat v nastavení, vybrat si můžete jak typ paliva, cenu či  značku stanice. Další užitečnou funkcí je Moje okolí, která Vám zobrazí pumpy ve vašem okolí, kde se právě nacházíte, uvidíte jak přesnou polohu stanice, také její název a hlavně cenu vámi zvoleného paliva. Aplikace Vás upozorní na pumpy, které v minulosti dostaly pokuty za špatný benzín či naftu a jsou na černé listině ČOI. Informace o cenách na čerpacích stanicích jsou aktualizovány čtyřikrát denně a to z nezávislých zdrojů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

mBenzin

 mbenzin 1 mbenzin 2

Tato aplikace se od ostatních aplikací pro Android výrazně liší svým designem, který připomíná Windows Phone. To ale nemusí být nutně na škodu, uživatelské rozhraní mBenzin.cz je docela přehledné a po grafické stránce velmi povedené.

mBenzin.cz zobrazuje nejbližší a nejlevnější čerpací stanice ve vašem okolí. Kromě majitelů aut s benzinovými a naftovými motory, budou jistě potěšení také ti, kteří tankují LPG nebo E85. U každé čerpací stanice jsou kromě aktuálních cen pohonných hmot k dispozici také informace o adrese (včetně polohy na mapě) a kontaktních údajů.

Cenu pohonných hmot v jednotlivých čerpacích stanicích mohou do služby mBenzin.cz přidávat samotní řidiči přímo ze svého smartphonu. Celkový dojem ale bohužel kazí skutečnost, že nejde o plnohodnotnou aplikaci naprogramovanou pro Android, nýbrž jen mobilní verzi internetových stránek. Načítání mBenzin.cz tak není nejrychlejší.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fuel prices in Europe

Jestliže cestujete do zahraničí příjde Vám vhod tato aplikace, v rámci které si můžete zjistit aktuální průměrné ceny paliv napříč Evropou. V rámci aplikace naleznete i historická data, která Vám umožní sledovat vývoj v průměrných cen v čase.

 Fuel prices in Europe1 Fuel prices in Europe Fuel prices in Europe2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Pouzivam Pumpdroid, informace jsou zpravidla aktualni, ale jsou samozrejme i vyjimky. Proste co tam uzivatele nedaji, to tam neni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here