T-Mobile vydal aplikace pro fotbalové fanoušky k Euru 2012

1

Euro 2012 začíná už 8. června a T-Mobile se proto jako generální sponzor české reprezentace rozhodl vydat několik aplikací, které potěší nejednoho fotbalové fanouška. Všechny aplikace můžete zdarma stáhnout z Google Play Store a jsou samozřejmě kompletně v českém jazyce.

ME2012

  

Hlavní aplikací T-Mobilu pro letošní fotbalový šampionát je ME2012. Aplikace nabízí klasické informace v podobě popisů stadionů a pořadatelských měst, tabulek, výsledků, rozpisů, zápasových statistik, detailů o týmech a hráčích. ME2012 ale nabízí i další obsah, jako jsou exkluzivní video reportáže a textové vstupy od profesionálního zpravodaje, možnost nakouknout do zákulisí natáčení fotbalových reklam pro T-Mobile, do hotelu a na tréninky, „making of“ videa z focení fotbalistů na plakáty, netradiční rozhovory s hráči, možnost zaslání vzkazu našemu národnímu týmu a soutěže o hodnotné ceny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fotbálek

  

Fotbálek je jednoduchá sportovní hra s dvěma hráči a míčem, který musíte dostat do branky protihráče. Hra nabízí tři stupně obtížnosti a dva režimy: pro jednoho hráče nebo multiplayer pro dva hráče na jednom zařízení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fandi nahlas

  

Poslední aplikace nabízí sadu zvukových efektů, které vám pomohou navodit tu správnou fotbalovou atmosféru i doma u televize. Kromě české hymny najdete v aplikaci trubku (foukání do mikrofonu), buben (ťukání prstem na displej) a řehtačku (otáčení telefonu).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=ivpy0fjXxdM

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here