T-Mobile přináší zákazníkům aplikaci UBER

0
  • Sleva na první jízdu po Praze 500 Kč
  • Bezhotovostní platba
  • Pro iOS, Android a Windows

V Praze, 30. září – T-Mobile se připojil k mezinárodní spolupráci v rámci celé skupiny a svým zákazníkům přináší od 1. 8. 2015 praktickou aplikaci UBER se zajímavou výhodou. Klienti operátora získají na první cestu po Praze slevu 500 Kč. Cestující navíc nepotřebují hotovost – jízdné se automaticky odečítá z registrované platební karty, přičemž účtenka je klientovi odeslána bezprostředně po jízdě e-mailem.

Aplikace nabízí v současnosti jízdy pouze v hlavním městě. Zájemci mohou volit mezi dvěma možnostmi – UberPOP a UberBLACK. Zatímco  varianta POP nabízí  jízdy běžným vozem, s  BLACK verzí pro klienta přijede luxusní sedan.

Jak získat slevu?

Postup je velmi jednoduchý: stačí se od soboty zaregistrovat přes www.nasimproradost.cz nebo si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci UBER a zadat promokód 5KILO. Ten lze čerpat pouze jednorázově, na první cestu.

Aplikace nabízí i odhad ceny za zvolenou trasu. Pokud suma přesáhne výši slevy, zbytek částky klient doplatí ze zadané karty. Při nižší částce se zbytková hodnota slevy nepřenáší na další jízdu. Aplikace funguje na operačních systémech iOS, Android i Windows.

 Uber

Akce platí do 31. 12. 2015.
Sleva zadaná do aplikace expiruje 31. 1. 2016.

Zdroj: T-Press.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here