Swiss Army Knife

2

Hledáte nějakou malou a hlavně ne příliš složitou aplikaci, která by obsahovala všechny důležité nástroje jako je baterka, vodováha, stopky a kompas? Pak již hledat nemusíte, Swiss Army Knife totiž vše výše dokonce i něco málo navíc umí.

Samotná aplikace je opravdu jenom takovým rozcestníkem k dalším jednoduchým nástrojům, přičemž každý z nich je na základní obrazovce reprezentován přehlednou ikonou.

  • Flash Light (Baterka) – Aplikace zobrazí čistě bílou plochu, skryje notifikační lištu a nastaví jak na maximum. Ačkoliv se nemusí zdát, tak pokud Váš telefon náhodou nemá LED přisvícení fotoaparátu, tak může i tento způsob svícení přijít vhod.
  • Ruller (Pravítko) – Na displeji se objeví dvě pravítka, jedno v centimetrech, druhé v palcích. Pokud by míra náhodou nesededěla, je skrze menu možnost kalibrace.
  • Timer (Časovač) – Časovač s možností nastavení délky zvonění a max hlasitosti.
  • StopWatch (Stopky) – Přesné stopky s možností měřit jednotlivá kola a nastavit nezhasínání displeje.
  • Compas (Kompas) – Velmi jednoduchý kompas bez jakéhokoliv nastavení. Pokud hledáte něco komplexnéjšího zkuste Compass.
  • Bubble level (Vodováha) – Jednoduchá vodováha využívající vestavěného akcelerometru, kromě ‚bublinového zobrazení‘ ukazuje i úhel náklonu v stupních.

 

Swis_Ruler Swis_Ruler2

Swiss_Timer Swiss_StopWatch

Swiss_compass Swiss_Bubble


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Velikost: 308kB
Podporované verze Andoroida: 1,6+
App2SD: Ne

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here