Super Silent: inteligentní volba zvukových profilů

0

Super-Silent-1-1280x692

Pokud si na svém telefonu často píšete s přáteli, pak se vám již určitě stalo, že vás vylekalo hlasité upozornění na příchozí zprávu. V tuto chvíli nastává problém, jelikož když máte telefon v kapse, nebo jen tak položený na stole, potřebujete aby vás na příchozí zprávu upozornil. Nýbrž pokud ho máte zrovna v ruce a používáte ho, tak je to naprosto zbytečné.

Naštěstí za vás dokáže tento problém vyřešit aplikace Super Silent, která je bezplatně k dostání na Google Play a dokáže změnit profil v závislosti na tom, zda telefon právě používáte.

Princip aplikace Super Silent je velmi jednoduchý a nevyžaduje žádná složitá nastavení. Musíte pouze vybrat audio profil (tichý, vibrace nebo normální), který má být použit v případě, že je displej vypnutý, nebo naopak zapnutý. O vše ostatní se už postará aplikace a nastavení se dá jednoduše měnit.

Super-Silent-2

Samozřejmě, můžete nastavit Super Silent tak, že bude vámi ručně nastavený profil považovat za prioritní a nebude se ho snažit měnit, takže nemusíte mít strach, že vás bude telefon rušit na jednání nebo v jiných důležitých chvílích.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here