Subsonic Music Streamer updatován, nyní je bez reklamy

1

V říjnu minulého roku byl Subsonic Music Streamer – šikovný nástroj pro streamování hudby z vašeho serveru, updatován na moderní holo vzhled. Stále však aplikace obsahovala reklamy, které jste si mohli při zakoupení plné verze zbavit. Po nové aktualizaci však byla reklama odstraněna i ve free verzi.

Subsonic Music Streamer 1 Subsonic Music Streamer 2 Subsonic Music Streamer 3

Odstranění reklamy a nutnosti nákupu možná bylo odezvou na reakce uživatelů, že platit za aplikaci se jim zdá být zbytečné. Aplikace nemá žádné náklady na svůj provoz, hudbu si totiž pouštíte z vašeho serveru, který máte doma. A software pro server nějaké ty peníze stojí. Tak nač platit ještě za přehrávač?

Písničky je možné také ukládat pro offline přehrávání. Přehrávač podporuje formáty mp3, ogg, aac, flac, wma. Kromě audio formátu podporuje také množství video formátů (vyžadují Flash).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: ap

1 komentář

  1. Osobně bych doporučil si stejně připlatit za DSub.

    Vychází z originální Subsonic app (mimochodem bez reklamy vždy, pouze nebyla v Play, ale na sourceforge – V Play to bylo zřetelně uvedeno) ale doplňuje několik pohodlných věcí, jako offline playlisty, výrazně lepší práci se zrovna přehrávaným listem, lepší rozložení ovládacích prvků a „postup aplikací“ se zdá být intuitivnější (v originálu občas aplikace uživatele nelogicky proháněla po různých kartách a ten se musel porůznu vracet, či znova vyhledávat).

    Ale jinak dobrá zpráva. Kdo by chtěl přístup ke knihovně, může použít music.brainvacuum.cz:24 (free/free) (max 128Kbps)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here