Studentská kuchařka – těžký život studentův

1

Také jste se vydali cestou necestou, která Vás dovedla pryč z domu od maminčiných dobrůtek? Studujete, stala se Vaším domovem kolej případně privát? Určitě jste se už mnohokrát snažili něco uvařit, ale jelikož se míchaná vajíčka a rohlík s paštikou za chvíli přejí, brzy budete hledat i v náročnější sbírce receptů.

Pokud nemáte peněz nazbyt a hledáte chutná, levná a nenáročná jídla na přípravu, vyzkoušejte aplikaci pro Android s příznačným názvem Studentská kuchařka.

Už se tedy nestane, abyste byly o hladu. Jako nesporná výhoda oproti konkurenčním aplikacím je především kompletně lokalizované prostředí do češtiny a dostupnost aplikace zdarma přímo přes Google Play.

Zde také naleznete verzi HD, která je vhodná pro majitele tabletů, dále je také obohacena o přívětivější uživatelské prostředí (hlavně díky použití na velkých obrazovkách), offline procházení načtených receptů, správu oblíbených položek, sdílení receptů, přidanou hodnotu ve formě obrázků přímo u receptů a v neposlední řadě také přispějete drobnou částkou na vývoj aplikace českému vývojáři, což se jistě také cení.

Aplikace samotná je velmi úzce svázaná s webovými stránkami vývojáře. Na těch naleznete stejné informace, jako v aplikaci, vždy je ale pohodlnější spouštět aplikaci než v záložkách vyhledávat internetovou stránku.

Ať už máte doma jen pár věcí, nebo plnou ledničku, vždy nastane chvíle, kdy nevíte ,,co s tím“. Aplikace vždy pomůže vykouzlit z prakticky ničeho něco. Velmi vysoké hodnocení českých příznivců na Google Play také hovoří za vše. Nezbývá tedy, než instalovat a zkoušet, co Vaše kulinářské schopnosti zvládnou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here