StillAlive Droid – portál sem, portál tam, portál všude kam se podívám

2

Znáte hru Portal pro desktopy a či její flashovou 2D předělávku? Ano, zbystřete a přichystejte si své Androidy. Na Android marketuje k dispozici StillAlive Droid.  Nejde sice o přesnou kopii, ale to vůbec nevadí, zábavnost totiž zůstala.

Jak jsem již řekl v úvodu, nejde o přesnou kopii, takže Vaším cílem zde není jen dosáhnout dveří na konci úrovně, ale také cestou posbírat všechny červené diamanty. Poměrně logicky bylo také změněno ovládání, v rozích máte šipky pro pohyb, portály umisťujete krátkým (modrý) a delším (červený) stiskem na požadované místo. Samozřejmě nechybí ani krabice, které můžete uchopit, tím že na ně kliknete, pouštějí se způsobem stejným. Celkové je ovládání vyřešeno na jedničku a na mém 4′ Galaxy S se ovládala naprosto bez problémů.

Herní doba je také poměrně příjemná, 14 levelů ve verzi zadarmo je tak akorát na ozkoušení a 48 v plné verzi (21kč) také není úplně málo. Dobrou zprávou také je, že autor již nyní vydává aktualizace přinášející nové prvky i úrovně.

Jediným problémem by mohla být podpora rozlišení, vzhledem k popisu aplikace na Android marketu to totiž vypadá, že hra podporuje pouze 800×480 (854×480), prosím Vás proto o ozkoušení na menších displejích a podělení se s námi o zkušenosti do komentářů.

 

 

 

Velikost: 5,2MB
App2SD: Ano
Podporované verze Androida: 1,6+

StillAlive_DQR
Zdarma – DEMO
StillAlive_QR
21,50 kč

2 KOMENTÁŘE

  1. Na QVGA to jede, ale nejde zoomovat, vše je zmenšené, takže je to docela problém ovládat a něco z toho mít 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here